Newsy

Jak to jest być tyloma siostrami w jednej osobie – genialna Adrianna Skon – WYWIAD

Nikt nie mówi, że na YouTube jest łatwo, pomimo tego można znaleźć genialny pomysł na popularność w tym serwisie. Tą oryginalnością może pochwalić się Adrianna Skon – razem sześć sióstr w jednej osobie łącznie z samą Adą. Niesamowita osobowość, jak to sama przyznała w jednym z vlogów – ma predyspozycje kabaretowe, co może zaprezentować w swoich filmach i wychodzi Youtuberce fantastycznie przez co, doceniło tę twórczość już ponad 100 tyś osób.

 

maxresdefault (2)maxresdefault (1)

vStars: Skąd pomysł na pierwszy Twój film oraz na opublikowanie go w sieci na YouTube ? Jak to się zaczęło ?
Adrianna Skon: W pierwszej klasie gimnazjum zaczęłam oglądać poczynania vlogerów na Youtube. Myślałam nad tym by założyć kanał, ponieważ byłam znana z tego, że wszędzie biegałam z kamerą. Same parodie są mi bliskie od najmłodszych lat. Już w podstawówce nagrywałam parodie znanych programów telewizyjnych, jednak nie były publikowane w internecie… a raczej go jeszcze nie miałam. We wakacje między drugą, a trzecią gimnazjum pojawił się mój pierwszy film na YouTube. Tak, gdy sprawdzimy na moim kanale pierwszy film okazuje się, że nim nie jest. Za to jest pierwszym nagrywanym lustrzanką.
vStars: Jak to być tyloma siostrami w jednej osobie ? Wygląda na to, że „siostry” to genialny pomysł na filmy, patrząc po wyświetlaniach ?
Adrianna Skon: Podchodzę do sióstr tak jak aktor do roli, chociaż nie lubię się tak nazywać. Staram się wczuć w postać i odegrać ją tak by mnie to satysfakcjonowało. Nie mam żadnych chorób psychicznych lub rozdwojenia jaźni nad czym pewnie niektórzy zastanawiają się w żartach. Po prostu zawsze marzyłam o występowaniu w kabarecie, a teraz go mam tylko, że w internecie. Czy „siostry” są dobrym pomysłem na filmy? Sądzę, że wyróżniam się na Youtube przez to co nagrywam. Nigdy wcześniej nie widziałam czegoś takiego na zagranicznym Youtube, a tym bardziej w Polsce. Więc można wywnioskować, że jest to mój autorski pomysł i jestem z niego dumna.
vStars: Gdzie jest początek tej charyzmy Adrianny, ten charakter w filmach – prywatnie też tak jest ?
Adrianna Skon:”5/6 osób przedstawionych na tym filmie jest nieprawdziwa” – te słowa widnieją na pewnej części moich filmów. Jest to w 100% prawda. Nie tylko patrząc na to, iż 5 moich sióstr jest przeze mnie grane, ale też ja jestem po prostu sobą. Jeśli Ada w „siostrach” wyraża swoje zdanie jest ono prawdziwe i szczere. Tak więc taka jaka jestem na filmach jestem również w życiu prywatnym. Może nie zawsze skaczę z radości bo mam też swoją poważną stronę, jednak mogę przyznać, że nie udaję w internecie kogoś kim nie jestem.
vS: W którym kierunku zmierzasz, jak widzisz swą przyszłość i przyszłość kanału na YouTube, jaki jest Twój cel ?
AS: Na dzień dzisiejszy widzę moją przyszłość zupełnie inaczej niż gdy zaczynałam „siostry”. Nie wyobrażam sobie mojej przyszłości bez kanału i nie wiem co musiało by się stać żebym z niego zrezygnowała. Zostały mi jeszcze dwa lata technikum plastycznego. Po szkolę planuję zrobić sobie roczną przerwę i przeprowadzić się do Warszawy zanim wybiorę się na studia. Nie wiem ile czasu minie, aż siostry staną się dla widzów nudne, ale już mam w planach nowy kanał. Taki, którego jeszcze w Polsce nie ma. Jednak nie jestem w stanie jak na razie go zacząć. Mogę jedynie powiedzieć, że to nie koniec moich pomysłów i na pewno widzowie zobaczą mnie jeszcze w innym wydaniu.
vS: Dostajesz propozycje współpracy, bądź wspólnego nagrywania z innymi Youtuberami ? Wiemy, że jednym z ostatnich był wspólny film z DGshowtv, jak wyglądała ta współpraca i czy ciężko taką współpracę z inną osobą nawiązać ?
AS: Trudno jest nagrywać z innymi youtuberami gdy mieszka się od nich dość daleko. Teraz kiedy będę odwiedzać różne części Polski będę starała się nagrywać filmy z moimi youtubowymi kolegami, bo jest to naprawdę fajna sprawa. Chętnie oglądam tego typu filmy i myślę, że widzowie również. Staram się też pomagać mniejszym kanałom, które moim zdaniem zasługują na większą widownię. Wiem, że pomoc ze strony większych youtuberów jest bardzo miła i dodaje motywacji… wiem ponieważ sama kiedyś byłam małym kanałem. Dzięki takiemu wspólnemu nagrywaniu można się bliżej poznać i tworzą się fajne relacje.
vS: Ciężko jest mieć prawdziwych przyjaciół będąc tak popularną i rozpoznawalną osobą w sieci?
AS: Mam przyjaciół, których poznałam jeszcze zanim na moim kanale pojawiły się siostry. Dlatego mam pewność, że są one prawdziwe i bezinteresowne. Cieszę się bardzo, że mam w nich wsparcie. Bywa też tak, że to ja ich wkręcam w YouTube. Występują u mnie lub też zakładają własne kanały. Jestem osobą, która woli mieć małe grono przyjaciół, którym ufa. Dlatego nie mam problemu z fałszywymi ludźmi wokół mnie.
vS: Z czym najdziwniejszym do tej pory się spotkałaś, mam tu na myśli świat zarówno rzeczywisty jak i wirtualny (mam tu też na myśli hejting internetowy) ?
AS: Jakiś czas temu doświadczyłam jednej z najdziwniejszych sytuacji w moim życiu. Kiedy wybrałam się na zakupy, a przez całą drogę towarzyszyły mi dwie dziewczynki. Czułam się dość osaczona, ponieważ jedna robiłam mi zdjęcia z tyłu, a druga wybiegała przede mnie i robiła je z przodu.
W internecie dziwi i zarazem przeraża mnie to, że młodsi widzowie, źle podchodzą do pewnych spraw. Nie potrafią zachowywać się z szacunkiem i zrozumieniem do twórcy jak i innych użytkowników. Nie otrzymuje jakiejś wielkiej fali hejtu, lub też ja jej po prostu nie odczuwam. Jestem bardzo odporna na wyzwiska i bardzo trudno jest mnie zranić nie mówiąc mi tego w twarz.
vS: Mieszkasz w mieście średniej wielkości, czy idąc ulicą jesteś rozpoznawalna ? spotykasz swoich fanów ? 
AS: Zdarza się to coraz częściej. Zwłaszcza kiedy odwiedzam takie miejsca jak np centrum handlowe. Wtedy widzę jak padają na mnie spojrzenia i mam wrażenie, że wszyscy mnie znają. Rzadko zdarza mi się by ktoś podszedł i się przywitał, porozmawiał… raczej widzowie wolą później napisać mi gdzie mnie widzieli, czego naprawdę nie rozumiem.
Jeden z ostatnich odcinków:
vS: Czy życie YouTubowe nie wkrada się zbyt mocno w życie prywatne ?
AS: W moim przypadku nie. Wychodząc poza granice mojego pokoju, które jest również studiem, często zapominam, że jestem youtuberem. Nadal jestem zwykłą Adą, która chodzi do szkoły i ma swoje obowiązki. Może też dlatego, że nie czuję się dużym youtuberem. Nie lubię się afiszować swoją działalności. Może i na moim kanale zdradzam dużą część mojego prywatnego życia, jednak na co dzień jest zupełnie odwrotnie. Zazwyczaj od poniedziałku do piątku jestem uczennicą i córką, w weekendy jestem Adrianną Skon.
vS: Jesteś też bardzo wrażliwą osobą, coś w Twoim życiu musiało spowodować osiągnięcie wysokiego poziomu emocji, utrata bliskiej osoby, może partnera, widać jednak, że dajesz sobie radę, może najlepszym lekarstwem jest czas, a co teraz jest dla Ciebie największym lekarstwem i czy jesteś szczęśliwą osobą ?
AS: O moim szczęściu opowiedziałam w poprzednim pytaniu. Nie potrzebuje żadnego lekarstwa… już się wyleczyłam, a tym lekiem był oczywiście YouTube. Dwa lata temu byłam innym człowiekiem i mój kanał był odskocznią od codziennej rutyny. Dzisiaj jest po prostu moją pasją i dzięki niemu w dużej mierze jestem teraz szczęśliwa.
vS: W jednym z Twoich filmów słyszymy o problemie zdrowotnym, czy chodź troszkę uchylisz Nam rąbek tajemnicy?
AS: Temat mojego zdrowia jest właśnie jednym z tych prywatnych, którym nie chcę się dzielić. Mogę jedynie powiedzieć, że aktualnie jest dobrze. Oczekuję na operacje. Nie umieram. Trochę się jeszcze ze mną pomęczycie. W końcu mam dopiero 18 lat! 🙂
vS: Jakie są Twoje marzenia i czego można Tobie życzyć ?
AS: Od bardzo dawna moim wielkim marzeniem jest być szczęśliwym człowiekiem w 100%. Jestem teraz na etapie 80% i już mi niewiele brakuje. a czego mi życzyć? Może człowieka, który wytrzymałby przy moim boku z pięcioma siostrami. Zdrowia, które na pewno teraz się przyda. Tych brakujących 20%… i MOPSA!
Życzymy więc szybkiego powrotu do zdrowia i osiągnięciu 100% szczęścia 🙂
Dziękuję za ten wyczerpujący miły wywiad 🙂
Pozdrawiam
Surprise&Gadget – Redaktor vStars, youtuber
Masz pytanie ? pisz – kontakt z redaktorem: surprise1gadget@gmail.com
Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top