Poznajmy

Jak poprawnie tata

Rodzicu, nie bądź obojętny! Zobacz, co robisz źle!

Rodzicu, nie bądź obojętny! Zobacz, co robisz źle!

Jak położyć dziecko do spania? Jak je nakarmić? Jak szybko nauczyć je łapać piłkę?  – Pytasz sam siebie. Chęć podróżowania ze swoim dzieckiem i jednoczesny brak wiedzy na ten temat spędza Ci sen z powiek – oto ostateczny znak, że MUSISZ zobaczyć kanał Jordana Watsona – How to Dad.

Dumny tata pokazuje wiele przydatnych sztuczek i trików, które każdy świeżo upieczony rodzic winien znać. Aby nie pozostać gołosłownym i udowodnić, że omawiane przez Jasona triki naprawdę działają – w filmach występuje również jego najmłodsza córeczka.

Pierwszy film Jasona, czyli „Jak trzymać dziecko” pojawił się w sieci ponad rok temu i przeznaczony był dla jego kolegi, który niedługo sam miał zostać ojcem. Autor kanału „How to Dad” nie spodziewał się tak wielkiego rozgłosu – wideo wrzucone na tablicę facebookową kolegi uzyskało około 250 000 wyświetleń.

Jason, po półrocznej przerwie od publikacji pierwszego instruktażu, zaczął nagrywać kolejne filmy, które dodają motywacji i uczą setki tysięcy rodziców na całym świecie!

Z resztą, zobaczcie sami!

uwaga, cały wpis ma ton nieco żartobliwy i kanał Jasona należy brać z przymrużeniem oka.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top