Newsy

Jak było na otwarciu CupSell Store?

16 kwietnia 2016 był dla Poznania dniem przełomowym. W Starym Browarze został otwarty pierwszy stacjonarny sklep CupSell. Poszukiwacz, czy Adam Drzewicki – producent kanału „Matura to Bzdura”, to tylko niektóre sławy YouTube, które odwiedziły stoisko i spotkały się ze swoimi fanami uświetniając event.

16 kwietnia 2016 był dla Poznania dniem przełomowym. W Starym Browarze został otwarty pierwszy stacjonarny sklep CupSell. Poszukiwacz, czy Adam Drzewicki – producent kanału „Matura to Bzdura”, to tylko niektóre sławy YouTube, które odwiedziły stoisko i spotkały się ze swoimi fanami uświetniając event.

cupsellstore1_1

Chwilę przed 14:00 napięcie zaczęło wzrastać. Tłumnie zebrani fani Poszukiwacza nie dawali mu chwili wytchnienia, prosili o selfie i uczyli go poznańskiej gwary. „Na żywo jest jeszcze przystojniejszy!” – Adam wywarł wrażenie nie tylko na swoich nastoletnich fankach. Pod wrażeniem aparycji i miłego usposobienia była również jedna, lecz nie jedyna, z obecnych na wydarzeniu mam, która, jak się później okazało, jest zagorzałą fanką Poszukiwacza i innych vlogerów.

cupsellstore1_2

Fani TheUnboxall również nie poczuli się zawiedzeni – mogli nie tylko spotkać się ze swoim idolem, ale też zobaczyć w końcu jego twarz. Mimo to, na zdjęciach, które robił sobie z fanami wolał pozostać anonimowy. YouTuber zdradził nam także swoje plany na następne odcinki. Będzie wybuchowo!

Na chwilę pojawił się także Kiślu, który nie mógł niestety pozostać dłużej, gdyż wzywały go obowiązki. Fani mieli okazję spotkać na żywo również Serafina Pęzioła i CTSG.

Nieoficjalnie na stoisko przybył AdBuster, który zdradził, że za tydzień pojawi się ponownie, choć zasugerował by zastąpić go hologramem.

cupsellstore1_3

Czymże byłaby jednak impreza bez prowadzących? Tym razem wcielili się w nich prezes Cupsella – Marcin Majzner oraz Norbert, który zajmował się częścią techniczną livestreama. Nie tylko zabawiali gości i publikę, ale także dzielili się z nimi ciekawostkami. Nie obyło się bez przeprowadzenia wywiadu, spośród śmiesznych anegdot z życia Youtuberów można było również wyłowić fakty i plany na przyszłość.

cupsellstore1_5

Całość śledzić można było na żywo poprzez YouTube i Hitbox. A już za tydzień wpadnijcie na stoisko ponownie, ponieważ, jak już wspominaliśmy, odbędzie się tam kolejny z Meet Upów!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top