Newsy

Irlandczyk, który wie jak TO robić.

Weź soundtrack z gry, przerób utwory w mistrzowski sposób i wrzuć je do internetu. Prosty przepis na to jak robić ludziom dobrze

Weź soundtrack z gry, przerób utwory w mistrzowski sposób i wrzuć je do internetu. Prosty przepis na to jak robić ludziom dobrze.

Pokrótce i bez zbędnego gadania przedstawiam Wam Miracle of Sound. Kanał irlandzkiego muzyka i producenta Gavina Dunne’a istnieje w obecnej forimie od 2010 roku, a pierwszą piosenką inspirowaną grą wrzuconą na niego była „Gordon Freeman Saved My Life” z „Half – Life” .

Sama trafiłam na niego niecałe dwa miesiące temu i cóż – jeśli grasz i uwielbiasz soundtracki z produkcji, nie tylko najnowszych – będziesz zachwycony. Każdy utwór Gavina jest opracowany – we wspaniały sposób wydobywa on z utworów drugie dno, nadaje im wydźwięk, którego nieraz brakowało w oryginale. Jednak Miracle of Sound to nie tylko muzyka z gier – to także świetne covery z produkcji filmowych i telewizyjnych.

Jak pisze o kanale sam autor:

Miracle od Sound brings you 100% original music, covering many themes including life, love and all you favorite stories from videogames, movies & TV!

Aby nie przedłużać – zapraszam na kanał Gavina, wsłuchajcie się w cuda:

 

 


Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top