Newsy

Incydent z udziałem Wardęgi i innych polskich youtuberów

Ostatnimi czasy o Wardędze stało się bardzo głośno za sprawą jego filmu z udziałem psa-pająka. Jednak dobrobyt nowego hitu nie będzie trwał w nieskończoność, a internauci będą wciąż znajdowali nowe „haki” na twórcę, który odniósł sukces.

Ostatni film Sylwestra odniósł ogromny sukces na arenie międzynarodowej. 94 miliony wyświetleń w 20 dni to naprawdę świetny wynik. Sylwester, czasem nazywany Sebastianem, jako pierwszy w Polsce dokonał takiej rzeczy, której wielu ludzi mu na pewno zazdrości, nazywając go „nieudaną podróbą Remiego”. Niektórzy byli tak zazdrośni, że zaczęli szukać na niego „haków”, aby jak najbardziej go upokorzyć.

Parę dni temu bardzo popularny stał się film, w którym Sebastian… rozwala wieżę ułożoną z klocków Jenga! To jest naprawdę okropne to, co zrobił… szczególnie, że nikogo to nie uraziło. Grupa osób bardzo niezadowolonych z sukcesu Wardęgi zrobiła z niego kogoś, kto powinien publicznie przeprosić za swoją winę. Tymczasem, Sylwester nakręca film…

Co o tym sądzicie? Popsucie komuś zabawy nie jest niczym fajnym, ale to nie jest powód do robienia z tego afery. Takich osób nigdy się nie zrozumie. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top