Newsy

Impreza YouTuberów w Warszawie

„Od serca dla serca”. Tym hasłem można określić wydarzenie, które odbędzie się 28 grudnia w Warszawie. O czym mowa? O imprezie, na którą przyjdą dziesiątki naszych ulubieńców! Można rzec, iż pod koniec roku czekają nas trzy święta – Boże Narodzenie, Impreza Youtuberów oraz Sylwester.

Nasilająca się częstotliwość wszelkiego rodzaju meetingów z YouTuberami w roli głównej jest czymś zadowalającym. W ciągu ostatniego pół roku imprez było przynajmniej pięć, z czego każda odniosła bardzo duży sukces. Już niebawem, bo 6. grudnia, odbędzie się Orange Video Fest, a już miesiąc później kolejna impreza, tym razem w Warszawie!

„Od serca dla serca” – hasło, które sprawia, iż myślimy o dobrych rzeczach, które robią dla nas inni, bez korzyści dla siebie. Tak samo jest i w przypadku spotkania w Warszawie. Niewielka cena biletów – choć w tej chwili nieznana – jest gestem od organizatora dla uczestnika. To ma duży związek z miejscem imprezy, ponieważ jak wiadomo, ceny hal bywają przeogromne, mogą dochodzić nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

https://www.youtube.com/watch?v=4AMCZ_DJJRA

Miejsce, w którym odbędzie się impreza jest wyjątkowe i sentymentalne. Przez parę lat Ator, czyli główny organizator wydarzenia, studiował tam prawo. Wszystko będzie miało miejsce w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, miejscu przestronnym i jak najbardziej odpowiednim do przyjęcia licznej grupy widzów. To miejsce ma także swoja oryginalną nazwę… Hulakula!

Ten, kto przyjdzie do Hulakuli z pewnością spotka swoich ulubieńców. Udział w imprezie zadeklarowali Gimper, Vertez wraz z Ulą, Nymfa, a także Isamu ze swoją siostrą. To oczywiście nie są wszyscy, a tylko niewielka część tych, którzy będą nas zabawiali. Podczas wielogodzinnego spotkania będziemy mogli wziąć udział w licznych panelach, a także zmierzyć się z innymi podczas turniejów w kręgle czy bilarda.

Impreza ta jest w pewnym sensie wielką zagadką – nie wiadomo jak dużo osób przyjdzie. Sto? A może więcej? Jedno jest pewne – cała zgromadzona tam śmietanka towarzyska nie pozwoli nam się nudzić! Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top