Poznajmy

GROOVSKI – mistrz kawy i YouTuber

GROOVSKI

Mistrz kawy – nie wiem, czy jest to fachowe określenie, ale bez wątpienia Paweł zasługuje na to, aby postrzegać go za znawcę tematu.

Wiele osób wspomina pierwsze lata YouTuba jako czas wolny od dram i wszelkiego rodzaju skandali. Obecnie, przeglądając serwis, ciężko jest się nie natknąć na kontrowersyjne filmy, w których twórcy wzajemnie się obrażają i w niestosowny sposób wytykają sobie błędy. Najwyższy czas na to, aby przywrócić chwile, w których ludzie bezinteresowanie i z zachwytem dzielili się swoimi przemyśleniami oraz pokazywali innym swoje pasje! GROOVSKI jest właśnie kimś takim. Kimś, kto może przywrócić te chwile na nowo.

Poznajcie Pawła

GROOVSKI założył swój kanał w kwietniu ubiegłego roku. Od tej pory zdołał nagrać ponad 220 filmów, które przyniosły mu niespełna 140 tyś. wyświetleń. Wynik nie jest oszałamiający, ale to nie szkodzi! Przy liczbie ponad 2,3 tyś. widzów jego filmy oceniane są bardzo pozytywnie. Paweł początkowo skupiał się na letsplejach, choć od chwili, gdy zaczął regularnie tworzyć vlogi, jego kanał nabrał rumieńców. Nic dziwnego, priorytetem jest bowiem tworzenie dobrych filmów, które, w moim skromnym mniemaniu, są zarówno ciekawe, jak i inspirujące.

Paweł rozpoczął swoją przygodę z YouTube jeszcze na emigracji. Przez dłuższy czas przebywał w Londynie, a ostatnio w Szwecji. W niektórych filmach porusza temat tamtejszej kultury i opowiada o interesujących zdarzeniach, które spotkały go za granicą naszego kraju. Teraz Groovski mieszka już w Polsce.

GROOVSKI – HEAD OF COFFEE

Mistrz kawy – nie wiem, czy jest to fachowe określenie, ale bez wątpienia Paweł zasługuje na to, aby postrzegać go jako znawcę tematu. Od pewnego czasu coraz częściej na vlogach Groovskiego pojawia się temat tego ciemnego napoju. On sam coraz częściej opowiada również o swojej pracy w jednej z warszawskich palarni kawy. Temat z grubsza wydaje się być mało interesujący, ale to tylko pozory. Twórca pozwala nam zobaczyć swoją pracę baristy. A to mówi o faktach, które zawarte są w fachowej literaturze, a to rzuci jakąś ciekawostkę. Jest po prostu kopalnią wiedzy na temat kawy i świetnie to wykorzystuje, tworząc zadziwiająco ciekawe i pełne pozytywnych emocji filmy.

Montaż, ujęcia, proporcje – wszystko musi być w jak najlepszej jakości. GROOVSKI od samego początku stawia na tworzenie dobrych jakościowo materiałów, przy czym nie zapomina o rzeczy najważniejszej, która ceniona jest przez wielu widzów – autentyczności. Patrząc na dzisiejszą scenę polskiego YouTube, wydawać by się mogło, że ciężko jest budować swój kanał w oparciu o wyłącznie pozytywne emocje. Paweł swoją pracą pokazuje, że warto się starać i tworzyć wokół siebie społeczność serdecznych ludzi.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top