Newsy

Gonciarz odwiedził naszych skoczków w Sapporo

Sapporo

Zawodników w Japonii odwiedził Gonciarz, dla którego był to pierwszy konkurs Pucharu Świata w roli widza.

Skoki narciarskie w naszym kraju cieszą się ogromną popularnością. Wszystko zaczęło się od sukcesów Adama Małysza. Zawodnik z Wisły ponad dekadę temu święcił triumfy w najważniejszych zawodach. Aktualnie również mamy czym się pochwalić. Nasi reprezentanci budzą respekt wśród oponentów. Ostatnio skakali w Japonii – w Sapporo. Krzysztof Gonciarz nie omieszkał skorzystać z okazji, żeby ich odwiedzić.

Sukces w Sapporo

Reprezentacja Polski pokazała w tych zawodach co potrafi. Najbardziej zadowolony jest chyba Maciej Kot, który wygrał swój pierwszy konkurs w karierze. Oprócz tego, pobił także rekord skoczni. Powodów do narzekania nie ma również Kamil Stoch, który także wygrał zawody. Dla odwiedzającego skoczków Gonciarza był to pierwszy konkurs Pucharu Świata w roli widza. Vloger rozmawiał ze skoczkami na tematy związane m.in. z portalem YouTube.

Jest Japonia, jest i Gonciarz

Jeżeli są jeszcze ludzie, którzy tego nie wiedzą – Gonciarz to polski youtuber, który mieszka w kraju kwitnącej wiśni. Znany jest między innymi ze swojego daily vloga. To właśnie w nim zobaczyć możemy filmy z wyprawy do Sapporo. W całym wyjeździe Krzysztofowi pomagał portal skijumping.pl. Autor dzieli się ze swoimi widzami własnymi wrażeniami i spostrzeżeniami na temat zawodów. Jedną z rzeczy, które go zadziwiły, był brak publiki na skoczni podczas treningu.

Nie ma tutaj ludzi w ogóle. Domyślam się, że w Polsce, jak są zawody, to jest trochę dzika atmosfera, jest dużo kibiców. W Japonii zainteresowanie skokami jest raczej umiarkowane, Chociaż oczywiście pamiętajmy – to jest tylko dzień treningu. Jutro będą właściwe zawody. Zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Piotr Żyła – skoczek i gwiazda YouTube w jednym

Kibice go kochają. Naturalność, wrodzony talent do rozbawiania ludzi i świetny skoczek. Piotrek Żyła. Czy mogłoby go zabraknąć w tej relacji? Chyba nikt z nas nie jest w stanie sobie tego wyobrazić. Krzysztofowi udało się przeprowadzić z nim krótki wywiad. Skoczek opowiadał m. in. o ulubionych kanałach swojego syna.

– Piotrek oglądasz YouTube czasem?
– No czasem oglądam, a szczególnie mój syn ogląda.

To dość oryginalna inicjatywa, Krzysiek złapał okazję i dobrze ją wykorzystał, tworząc kilka wzbogaconych, a przez to jeszcze ciekawszych materiałów. A przynajmniej tak nam się wydaje! Jak jest według Was? Co sądzicie o vlogach z Sapporo?

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top