Newsy

Gonciarz i wódka

Zawsze aktywny Gonciarz przedłużył swój pobyt w Polsce. Na czas jego pobytu w kraju w Zapytaj Beczkę rozpoczął się kolejny sezon zastępstw, ale sam Krzysiek wcale nie próżnował…

Na kanale YouTubera dodany został przedwczoraj filmik z jego nowej serii „Polska kontra Tokio”, w której, jak sama nazwa wskazuje, będzie porównywane życie w Polsce i Japonii . Tym razem Krzysiek oprowadza nas po Krakowie, prezentując swoje ulubione miejsca i zmiany, jakie zaszły w mieście w czasie jego pobytu zagranicą.

Niektórych zainteresowało pewnie oznaczenie 18+ przy materiale. Nie zostało one bynajmniej umieszczone z powodu niecenzuralnych treści, lecz dlatego, że w materiale została lokowana znana marka wódki. Nie jest to zresztą pierwszy przypadek reklamy produktów alkoholowych na YT, około miesiąc temu Darek z DGSHOWTV i Karolina z stylizacjeTV rozpoczęli udział w kampanii reklamowej napoju piwnego.

Najwidoczniej wytwórnie alkoholu wykorzystują lukę w prawie, które zakazuje reklamowania takich produktów w telewizji, ale nie reguluje tego na YT. Co mnie osobiście bardzo cieszy, bo im więcej sponsorów na YT, tym większa szansa na nowe, coraz lepsze filmiki. Tak trzymać!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top