Newsy

Gimper idzie do więzienia?

Gimper został pozwany przez Atora za obrażanie jego osoby, a drama między nimi, która wydawała się już zakończona, rozpaliła się na nowo. Dziś popularny zagrajmer publikuje w komentarzach na YouTube informację, że idzie do więzienia i zamyka swój kanał!

gimper-idzie-do-wiezienia

Screen komentarza z serwisu YouTube

Na szczęście okazuje się, że konto, z którego komentarz został napisany, nie należy do YouTubera. Jest to prawdopodobnie kolejny bot próbujący oszukać niczego nieświadomych użytkowników.

Po wejściu w udostępniony adres trafiamy na livestream, który tuż po słowach „Dzień dobry moi kochani, witam was bardzo serdecznie” zatrzymuje transmisję ze względu na „zbyt duże obciążenie” i prosi o weryfikację konta poprzez podanie swojego numeru telefonu.

gimper-do-wiezienia

Akceptacja regulaminu uruchamia usługę subskrypcji SMS, w której otrzyma maksymalnie 3 wiadomości (po 4,92 zł każda). Oczywiście nie odblokowujemy w ten sposób żadnej transmisji, a wszystkie komentarze pisane na czacie są fałszywe (wystarczy odświeżyć stronę – pojawią się dokładnie takie same).

Przestrzegamy – NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ, a wszelkich nowych informacji dotyczących waszych ulubionych YouTuberów szukajcie na ich kanałach lub fanpage’ach na Facebooku.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top