Newsy

Gang Albanii przestanie istnieć? „Robert M chciał za dużo pieniędzy!”

gang albanii

Czy to koniec składu znanego jako Gang Albanii?

W styczniu do kin trafił film o jednym z najbardziej kontrowersyjnych twórców w Polsce – Popku. Zabrakło w nim jednak Roberta M, czyli producenta projektu znanego jako Gang Albanii. Dlaczego? Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Maksyma stara jak świat. Stara, ale nadal aktualna.

Gang Albanii – to już koniec?

Wprawdzie nie zostało to powiedziane wprost, ale przesłanki wydają się być oczywiste: Popek i Robert M a.k.a Rozbójnik Alibaba od jakiegoś czasu nie grają wspólnie koncertów. Każdy z nich poszedł w swoją stronę.  Król Albanii, razem z Sobotą i Matheo, zaangażował się w projekt „Trzech Króli”. Producent Gangu Albanii postanowił natomiast, pod pseudonimem Franko, wydać album „Smutne Dzieci”. Poszlaki wydają się naciągane? Zatem dlaczego Robert M nie wziął udziału w filmie „Popek za życia”, mimo że jakiś czas temu chciał wydawać książkę o popularnym raperze? Producent twierdził, że nikt nie zna Popka tak dobrze jak on.

„Popek za życia”

Tak brzmi tytuł produkcji, która w styczniu trafiła do kin. Jest to film biograficzny o liderze Gangu Albanii. Reżyserem tego… „dzieła” jest Mateusz Winkiel. W najnowszym wywiadzie Popek przyznał, że Robert M zażyczył sobie za dużej gaży za występ w „Popku za życia”. Czy to koniec popularnego składu? Jedno trzeba przyznać – artyści są wierni swoim ideałom. Keszke w meszke, Drodzy Państwo.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top