Newsy

Fenomen Abstrachuje

Od momentu debiutu popularnych chłopaków z Abstrachuje, minęły już prawie 3 lata.  Kto by pomyślał, że ulubieńcy „gimbazy” będą tak długo wieść prym w sieci? Gdy inni odpuszczali, oni pieli się w górę, kiedy innym kończyły się pomysły, oni nadal mieli głowy pełne świetnych idei.  Początkowo wyśmiewani za swój infantylny humor, Czarek, Robert i Rafał stali się prawdziwymi gwiazdami internetu i  nic nie wskazuje na to by  prędko zeszli ze sceny.

Panowie w przeciwieństwie do innych znanych osobistości internetu, od razu wbili się przebojem do polskiej sieci. Ich pierwszym hitem był świetny film pt: „Co mówią gimbusy”.  Prosty, aczkolwiek rewelacyjny pomysł, który zapoczątkował gwieździstą karierę Abstrachujów mógł wydawać się na początku tylko pojedynczym wyskokiem. Mało kto spodziewał się w tamtych czasach, że Panów stać na tak długie utrzymanie się na szczycie, i robienie regularnie filmów na miarę wspomnianego dzieła powyżej. Niejeden niedowiarek pewnie przeciera teraz oczy ze zdziwienia, kiedy obserwuje rozwój Czarka, Roberta i Rafała. Dzisiejsza twórczość  bohaterów tego tekstu zyskała na przestrzeni tych wszystkich lat o wiele więcej jakości. Ich kanał porusza coraz głębsze tematy, które mogą przypaść do gustu nie tylko wyszydzanej przez wszystkich „gimbazie”, lecz także osobom, które nie mają na co dzień styczności z internetem.  Pasut i spółka nie chcą być schematyczni, i coraz rzadziej nagrywają filmy ze znanych sobie cykli , którymi „uwiedli” polskich internautów.

Abstrachuje świetnie wykorzystali swoją sławę, i postanowili rozszerzyć swoją działalność. Otworzyli swój własny sklep z koszulkami, oraz co najważniejsze chyba dla nich,  zaczęli prowadzić swój własny klub, Bal.  Te osiągnięcia pokazują tylko  jak świetną robotę zrobili przez ostatnie kilkanaście miesięcy.  Chłopaki z Abstrachuje nie próżnowali i dzięki temu ciągle utrzymują się na topie. Jeżeli będą tak mądrze prowadzić swoją karierę jak do tej pory, czeka ich naprawdę wielka kariera. Kto wie, może nawet powalczą kiedyś o pierwsze miejsce na polskim YouTube. Straszenie ludzi, i oglądanie młodzieńców grających w gry kiedyś zacznie przeciętnego widza po prostu irytować. Wątpię natomiast  by komukolwiek znudziła się kreatywność Abstrachujów, która w tej chwili przebija większość twórców internetowych na głowę.

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top