Relacje

Świąteczna Trasa Ciężarówek Coca-Cola: przystanek Katowice

Ludzie nie zawiedli. Na miejscu zebrał się kilkutysięczny tłum. Świąteczna atmosfera udzieliła się dosłownie wszystkim.

Świąteczne ciężarówki, ozdobione wylansowanym przez przedsiębiorstwo wizerunekiem Świętego Mikołaja, stanęły na placu pod Spodkiem. Tak! Coca-Cola nareszcie odwiedziła Katowice. Byliśmy tam, aby sporządzić dla was relację.

Coca-Cola na Śląsku

Od kilku lat Coca-Cola promuje swoją markę w Polsce za pomocą znanego już w Stanach Zjednoczonych projektu – korporacja, w okresie przedświątecznym, wysyła w trasę po kraju konwój charakterystycznych, czerwonych ciężarówek.

3 grudnia świąteczna kultowe wręcz ciężarówki wizytowały w Katowicach. Stolica Śląska była jednym z trzech (oprócz Lublina i Elbląga) miast, w których, poza samym przejazdem, odbyły się koncerty i spotkania z YouTuberami. Oficjalny plan imprezy, ogłoszony przez organizatora, wyglądał imponująco:

– Dwie wyjątkowe ciężarówki Coca-Cola
– Koncert Ewy Farny i Sound’n’Grace
– Personalizowane puszki Coca-Cola
– Spotkanie i zdjęcia z Mikołajem
– Gry i zabawy z nagrodami
– Coke-Store Coca-Cola
– Fabryka Upominków
– Gif budka
– Oculus – wirtualna przejażdżka saniami Mikołaja
– Pokazy rzeźby lodowej
– Pokaz fajerwerków

Ale to nie wszystko! Będziecie mogli się spotkać w dedykowanej strefie z Waszymi ulubieńcami – Rezim, Ajgorem Ignacym, Martinem Stankiewiczem, Agatą Dziarmagowską.
Czeka tam na Was:
– Sesja Q&A
– Zdjęcia i autografy

A na scenie głównej będą wyjątkowe konkursy dla publiczności!
Całe wydarzenie będzie prowadził gość specjalny – Maciek Dowbor!

O organizacji słów kilka

Nasza redakcja, skuszona tymi słowami, wybrała się na to wydarzenie. Kilkustopniowy mróz nie był nam straszny. Do czasu. Po przybyciu na miejsce, okazało się, że odebranie akredytacji to nie taka prosta sprawa. Tłum ludzi sprawił, że dogadanie się z organizatorami graniczyło z cudem. Po pół godziny oczekiwania w wyznaczonym miejscu poddaliśmy się. Planem było zrobienie kilku ciekawych wywiadów, jednak wróciliśmy z niczym, za co z góry przepraszamy. Nie chcemy nikogo obwiniać, ale taka sytuacja nie powinna się wydarzyć na poważnych imprezach. Mimo tej wpadki, o samym evencie nie możemy powiedzieć złego słowa. Tłum ludzi, którzy zebrali się pod Spodkiem sprawił, że hasło „Poczuj magię tych świąt” wydawało się prawdziwe jak nigdy. Nagromadzenie ochroniarzy decydowało o tym, że goście naprawdę mogli czuć się bezpiecznie. Na pochwałę zasługuje również dobrze dobrana ilość Toi-Toiów. Jeżeli ktoś uważa, że to błahostka – zapraszamy na Woodstock, bądź Hip-Hop Kemp. (śmiech)

15409618_1607036236267507_272502948_o

„Poczuj magię tych świąt”

Występy gwiazd trzymały poziom. Na szczególną uwagę zasługuje ReZigiusz, którego show porwało publikę. Ludzie nie zawiedli. Na miejscu zebrał się kilkutysięczny tłum. Świąteczna atmosfera udzieliła się dosłownie wszystkim. Osobiście bardzo szanujemy każdego, kto był wystarczająco wytrwały by stać w kilkunastometrowej kolejce po dedykowaną puszkę Coca-Coli. Zewsząd dobiegały zadowolone głosy uczestników eventu. Komentarze, które pojawiły się nazajutrz na Facebooku, mówią same za siebie:

Było cudownie!!! Chcemy jeszcze raz!

Ja bylam z synusiem i bylo super!!!

Najlepsze wspomnienie z dziś? Stanie 2h w kolejce po prezencik

My pszajymy się na co dzień nie ino na święta Poczuj radość świąt z Coca-Cola

Eventy Coca-Coli cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, bo dostarczają pożądną dawkę rozrywki. Poza wpadką związaną z akredytacjami, którą wyjaśnił już nasz redaktor naczelny z biurem prasowym firmy, nie mamy żadnych zarzutów. Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje.

Raissa & Hugo

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top