Poznajmy

Epic Meal Time – ocieknij tłuszczem i bądź szczęśliwy!

Epic Meal Time

Są takie rzeczy, o których trudno jest pisać, ponieważ trudno je sobie wyobrazić. Jedną z takich rzeczy jest właśnie kanał założony przez Harleya Morenstaina, subskrybowany obecnie przez prawie 7 milionów użytkowników YouTube.

Odczuwasz pragnienie zjedzenia czegoś, co posiada minimum tysiąc kilokalorii w każdym kęsie? Na myśl o bekonie z piekarnika albo smażonym boczku masz przyjemne dreszcze, a ślinotok nie pozwala ci nawet wyrazić tego, jak bardzo pragniesz się teraz w niego wgryźć? Lubisz gotować i szukasz inspiracji do zrobienia czegoś naprawdę niesamowitego? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z powyższych pytań, kanał Epic Meal Time jest kanałem, którego potrzebujesz.

Epic Meal Time – pora na jedzenie!

Są takie rzeczy, o których trudno jest pisać, ponieważ trudno je sobie wyobrazić. Jedną z takich rzeczy jest właśnie kanał założony przez Harleya Morenstaina, subskrybowany obecnie przez prawie 7 milionów użytkowników YouTube. Sama idea programu powstała w 2010 roku, kiedy to Morenstain wraz ze znajomym odwiedził amerykański lokal z fastfoodami – Wendy’s. Tam też zjadł burgera składającego się z sześciu kotletów wołowych i osiemnastu plastrów boczku. Brzmi hardkorowo? Chyba tak było, ponieważ film ze spożywania posiłku został zamieszczony na YouTube i obejrzany przez kilka tysięcy osób. Niestety, nagrania już nie ma, a przynajmniej nie udało mi się do niego dotrzeć.

Niemniej, burger od Wendy’s nie robi żadnego wrażenia, kiedy tylko wejdzie się na kanał Morenstaina. Bo czymże jest kilka kawałków mięsa wobec takich specjałów jak 45 kilogramowy Big Mac albo wieża z pizzy mająca ponad 70 tysięcy kilokalorii?

7 lat jedzenia

Już samo uświadomienie sobie, że jakiś kanał istnieje na YouTube od siedmiu lat, budzi szacunek. Szczególnie, jeśli od tych siedmiu lat kanał hula, ma się dobrze i wcale nie szykuje się na rychły koniec. Mało tego – Epic Meal Time już w 2011 roku zdobył nagrodę Shorty Award w kategorii Jedzenie. Nagroda ta jest sporym wyróżnieniem, gdyż dotyczy ona social medialnej działalności, która w jakiś sposób wpłynęła na świat bądź wykreowała coś nowego. Jak widać, autorzy kanału o potężnym żarciu nie spoczęli na laurach i dalej pną się w górę, zapraszają gwiazdy (jedną z nich był sam Jamie Oliver) i zarabiają na życie, robiąc to, co kochają.

Ty też możesz gotować „epickie” dania!

Większość dań prezentowanych przez chłopaków z Epic Meal Time wymaga sporego nakładu finansowego, dużej kuchni i kilkunastu osób, które pochłonęłyby to kaloryczne, ociekające tłuszczem arcydzieło. Kucharze wpychają bekon nawet do ciast. Wszystko opływa Jackiem Danielsem. Zwykły użytkownik YouTube, choćby nie wiem jak chciał, nie jest w stanie stworzyć tego w swoim lokum.

Ale poczekajcie, nie wszystko stracone! Prócz ogromnych dań, w skład których wchodzi połowa dziennej produkcji McDonald’s, chłopaki robią też coś, na co większość z Was może sobie pozwolić! Więc jeśli lubicie gotować i eksperymentować z jedzeniem – zajrzyjcie do serii Handle It. Dania prezentowane tu w sposób przystępny są do ogarnięcia dla sporej części widowni. Niektóre są nawet dość dietetyczne (jak na Epic Meal Time 😉 ). Jeśli jednak wolicie gotować coś na spokojnie i nie pisać szaleńczo ingrediencji na kartce w trakcie trwania filmu – na Amazonie można już kupić książkę, w której znajdziecie przepisy wykorzystywane w filmach chłopaków! Spróbujcie swoich sił w gotowaniu czegoś, co nie wpisuje się w obecne kanony bycia fit. Rozkoszujcie się bekonem i ociekajcie tłuszczem!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top