Newsy

DwieMinuty wróciły!

Ta informacja ucieszyła pewnie wszystkich fanów Matta Olecha. Po niemalże pół roku stare, dobre DwieMinuty zostały oficjalnie reaktywowane.

DwieMinuty to krótkie, zabawne felietony na luźne tematy, które oczywiście zawsze trwały nieco dłużej niż wskazywałby na to tytuł. Rozpoczęta w 2012 roku seria liczyła 156 części, gdy Mateusz ogłosił jej zakończenie, a raczej zastąpienie jej nowym, dłuższym i bardziej rozbudowanym formatem – X-minut. Jednak widzowie kanału zareagowali bez entuzjazmu, liczba subskrybcja zaczęła topnieć. W takiej sytuacji, po 8 odcinkach, Matt postanowił, że powróci do poprzedniej formuły, co zapowiedział swoim widzom w nakręconym specjalnie na tą okazję filmiku.

W najnowszym odcinku, w którym Matt rozważa problemy orientacji w terenie w wielkich miastach, wprowadzony został zegar, odmierzający dwie minuty. Sprawdzajcie, czy Mateusz zmieścił się w czasie!

Mam nadzieję, że Mattowi uda się też wrócić do nagrywania coverów, co nieźle mu wychodziło. Zresztą najbardziej popularny filmik na jego kanale to właśnie polska wersja Dumb Ways to Die.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top