Newsy

Drzazga w mózgu – co słychać po roku?

Prawie rok temu pisaliśmy na łamach vStars o pewnym duecie – dwóch brodaczach o posturze misia prosto z Sosnowca, czyli Drzazga w Mózgu!

Przypomnę jednak, że Drzazga w Mózgu zaczynali jako audycja radiowa w radiu Uniwersytetu Śląskiego, jednak w wyniku prób złagodzenia ich przekazu przez przełożonych (na co się nie zgodzili), przenieśli się na Youtube . Początkowo działali jako podcast, później  do fonii dodali również obraz. Ich kanał opiera się na właściwie wszystkim, od początkowych audycji, poprzez cieszącą się dużym zainteresowaniem widzów serię „Zapytaj Drzazgę”, aż po wywiady z Youtuberami takimi jak Cyber Marian, Dem czy NRGeek – na ich kanale każdy znajdzie coś dla siebie, jedynym wymogiem jest posiadanie poczucia humoru 😉

Cóż zmieniło się u chłopaków przez ten rok?

Myślimy nad nową serią

Powiedział tajemniczo Bartek, nie chciał jednak dodać niczego więcej na ten temat. Zmieniła się także techniczna oprawa filmów – chłopaki cieszą się z tego, że filmy są dużo lepsze jakościowo, co faktycznie można zaobserwować. Kolejnym sukcesem jest dla Drzazg zachowanie regularności w tworzeniu i udostępnianiu swoich filmów.

W innych rzeczach nam się to nie zdarza

Dodał Paweł i to całkiem poważnie. Odcinki chłopaków można oglądać co 5-6 dni.

Bartka i Pawła bardzo cieszy również stały kontakt z fanami poprzez facebookową grupę „Lekarze Dusz 2.0” – planują także spotkanie z fanami w połowie kwietnia.

Najnowszy film z serii „Zapytaj Drzazgę” można już obejrzeć na Youtube, także zapraszam serdecznie w imieniu swoim jak i chłopaków!

Raissa

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top