Newsy

Druga edycja „Można inaczej”

Pamiętacie pierwszą edycję konkursu Można inaczej organizowanego przez Hoop Cole oraz LifeTube? Budził on w widzach mieszane uczucia, jak będzie w tym roku?

Na początku warto zaznaczyć, że zmienił się główny organizator całej akcji. Nie jest nim tak jak w zeszłym roku LifeTube, tylko druga największa sieć partnerska w Polsce Agora. Zmieniły się także całkowicie zasady i przebieg konkursu. Nie będzie, tak jak miało to miejsce w pierwszej edycji, castingów w „cztery oczy”, ale uczestnicy będą wybierani na podstawie nadesłanych filmów.

 

Konkurs podzielony jest na 5 etapów w których pod okiem swoich mentorów Antka i Szwagra(ŚmiechawaTV), Gimpera i Izaka, Mandzia i Piotra Ogińskiego(Kocham Gotować) lub Chwytaka i Letniego Chamskiego Podrywu uczestnicy będą wykonywać wskazane przez organizatorów zadania. Ze wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 100 najciekawszych prac, z każdym kolejnym etapem liczba uczestników będzie się malała, a do finału dotrze jedynie 3 uczestników.

Nagrodami dla 3 zwycięzców w tegorocznej edycji Można inaczej są kamery go pro, co może wydawać się skromną nagrodą w porównaniu do 25 tys. do wydania na sprzęt jakie można było wygrać w pierwszej edycji.

Moim zdaniem zmiana formuły akcji powinna pozytywnie wpłynąć na jej odbiór, ponieważ zeszłoroczny konkurs spotkał się z falą krytyki. Jak myślicie jak będzie w tym roku, uda się znaleźć nową gwiazdę YouTube?

Więcej informacji na temat całej akcji znajdziecie na hoopcola.pl

Przy okazji startu akcji Można inaczej Hoop Cola wypuściła na rynek limitowana edycję butelek z youtuberami biorącymi udział w akcji na etykietach.

hoop

 

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top