Poznajmy

Dominik Rupiński podbija YouTube – ekspresowe 100 tysięcy widzów

Dominik Rupiński

„Pod koniec wakacji założyłem konto w aplikacji Musical.ly. Od tamtej pory wszystko się zmieniło! Z 20k na YouTube nagle mam 100k! Ta aplikacja przyniosła mi wielki „rozgłos” i dzięki niej znacznie poszerzyła się moja widownia.” – powiedział Dominik Rupiński.

Na YouTube można zyskać ogromny przyrost widzów dzięki popularności na innych platformach. Doskonale pokazał to Dominik Rupiński z Makowa Mazowieckiego – gwiazda Musical.ly, czyli aplikacji do nagrywania krótkich filmików pod ścieżkę dźwiękową. Na swoim kanale YouTube przekroczył właśnie barierę 100 tysięcy subskrypcji!

Dominik Rupiński i przepis na karierę błyskawiczną

Ten sympatyczny blondyn to tancerz, a od wakacji także vloger. Estetyczne, luźne filmiki w jego wykonaniu naprawdę mogą się podobać. Nie ma co się dziwić, że udało mu się zdobyć 100 tysięcy subskrypcji w tak krótkim czasie – serdecznie gratulujemy!

Wydawałoby się, że niektórzy po prostu przychodzą na YouTube z gotowym przepisem na sukces. Robią swoje i w kilka miesięcy mogą już oczekiwać na swój srebrny przycisk. Najczęściej jednak taki nagły sukces pojawia się dopiero po jakimś czasie istnienia kanału. Przełomowy moment, przez który w kilka tygodni rodzi się nowa gwiazda internetu, kolejna wpływowa osoba. Lwia część takich momentów to stworzenie viralowego filmu, ale ostatnimi czasy coraz częściej zdarza się, że nagły rozgłos jest przekładem kwitnącej kariery w innym miejscu sieci. Zaskakująco wielka społeczność Musical.ly, na której zaistniał Dominik, pokazuje siłę, jaką możemy podziwiać na jego kanale – rzesza użytkowników tej aplikacji stała się jego fanami także w odsłonie YouTubera.

Autor kanału opowiada o swoim sukcesie

Sekretarz redakcji vStars, Ksawery Tyzo, poprosił Dominika, żeby sam opowiedział naszym czytelnikom jak udało mu się dojść do miejsca, w którym jest:

Wszystko zaczęło się na początku 2016 roku. Wrzuciłem filmik taneczny i ruszyło. Ze względu na mój brak systematyczności kanał rozwijał się bardzo powoli. Dopiero w wakacje wziąłem się do roboty i wrzucałem filmy co tydzień, nie tylko taneczne. Moi widzowie bardzo się ucieszyli, że nagrywam też coś poza tańcem, dzięki czemu mogą mnie lepiej poznać. Na początku było ciężko, nie potrafiłem się przełamać i nie wiedziałem jak na moje mówienie do kamery zareagują znajomi, jednak gdy zauważyłem pozytywny odzew, postanowiłem to kontynuować.

Pod koniec wakacji założyłem konto w aplikacji Musical.ly. Od tamtej pory wszystko się zmieniło! Z 20k na YouTube nagle mam 100k! Ta aplikacja przyniosła mi wielki „rozgłos” i dzięki niej znacznie poszerzyła się moja widownia. Mogę śmiało powiedzieć, iż założenie konta na Musical.ly było moją najlepszą decyzją jaką mogłem kiedykolwiek podjąć! Nie mówiąc już tylko o liczbach, zauważyłem kilka zmian w moim życiu. Stałem się bardziej otwarty na nowe znajomości, jestem bardziej zorganizowany i pełen motywacji do dalszego działania. Wielkim zaskoczeniem było też dla mnie, gdy podczas zwykłych zakupów pierwszy raz podeszło do mnie kilka osób po zdjęcie. Nigdy w życiu nie pomyślałbym, że spotkanie ze mną może komuś sprawić tyle przyjemności! To przepiękne, na własne oczy zobaczyć osoby, które są na bieżąco z moją twórczością. Cieszę się, że nagrywam i że mam tak wspaniałych widzów! – powiedział.

Od tańca po poradniki

Dominik Rupiński z całą pewnością jeszcze nie raz mignie nam przed oczami. Dopiero się rozkręca, a jego kariera i tak nabrała już nadzwyczaj szybkiego tempa. Na kanale Dominika możecie znaleźć filmiki związane z Musical.ly – poradniki odnośnie nagrywania, np. wprowadzania urozmaiceń takich jak przejścia pomiędzy filmami. Oprócz tego nagrywa on „Pytania i odpowiedzi”, challenge, vlogi i oczywiście filmy taneczne, które niezwykle przyjemnie się ogląda. Zajrzyjcie – jestem przekonana, że znajdziecie tam coś dla siebie.

Dominikowi raz jeszcze serdecznie gratuluję zgromadzenia 100 tysięcy subskrypcji i życzę powodzenia w dalszym tworzeniu. Pozytywna energia na YouTube to cenny zasób, niech więc wnosi jej jak najwięcej!

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top