Newsy

Deklaracja Wardęgi!

Król chce zostać imperatorem! Mimo dwumiesięcznej przerwy w dodawaniu filmów na kanał Sylwester Wardęga jedynie zwiększył swoją „subową” przewagę nad resztą konkurencji! Na swoim oficjalnym Facebook’u najpopularniejszy polski YouTuber przedstawia swoje cele.

Sylwester Wardęga wspomina jak mając jedynie 3000 subskrybentów spotkał Kubę Jankowskiego, który w tym czasie prowadził jeden z dominujących rodzimą scenę YT kanał „Matura to Bzdura”. Wardęga miał mu wtedy powiedzieć „pewnego dnia będę numer 1 na polskim YT„. Dziś wiadomo, że jego determinacja ziściła tę deklarację.

Sylwester stwierdza, że polski numer 1 to za mało, a cały świat jest z kolei zbyt trudnym celem. Rzuca sobie inne wyzwanie: „Jeśli YT będzie jeszcze istniał chcę do końca 2016 okupować wszystkie trzy pierwsze lokaty„. Wardęga zapewnił jednak, że w walce o pozostałe dwa kanały na podium polskiego YouTube’a nie zapomni o swoim rodzimym „SA Wardega”. Jak widać rodzimy Rémi Gaillard ambitny jest, lecz czy jego marzenia się ziszczą? Dowiemy się za ponad dwa lata.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top