Felietony

Dawniej #Krzysztof Gonciarz

Tym razem będzie trochę bardziej melancholijnie. Powspominamy sobie troszkę poprzednie życia naszych ulubieńców. Kim byli, co robili, jak wyglądali przed karierą na Youtube.  Nie wiem czy każdy wie, ale życie waszych niektórych idoli była równie ciekawa kilka lat temu. Dziś pod lupę bierzemy Krzysztofa Gonciarza, znanego również jako Beczka.

Młode Lata

Krzysiek od zawsze kochał gry.  Ta miłość umocniła się wyraźnie  w jego młodości. W wieku 14-nastu lat napisał oficjalne spolszczenie Baldur’s Gate 2.  Gonciarz od małego wiedział czego chcę w życiu.  Kilkanaście lat temu miał swoje epizody m.in w CD Projekt oraz CD Action.  Krzysztof łączył swoje wszystkie zajawki z nauką. Ukończył  II Liceum Ogólnokształcące a następnie Wydział Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jak sam wspomina, studia nie były zbyt dobrym okresem w jego w życiu. W tamtym czasie miał inne zajawki niż życie studenckie.  Jego główną pasją były przede wszystkim wspomniane wcześniej gry. By realizować swoje marzenia rozpoczął pracę w internetowej telewizji. Jak ona się nazywała…… TV Gry?

TV Gry

„Krzysiu”  najbardziej zaistniał w polskim internecie dzięki swojej działalności w TV Gry.   Krzysiek sprawdzał się w swojej roli znakomicie.  Przez wiele lat był uczestnikiem największych targów gier. W tym samym czasie napisał wiele poradników, oraz prowadził wykłady poświęcone grom. Zakończył swoją działalność w tej branży  3 lata temu, gdyż czuł się wypalony w tym temacie. Krzysztof w wielu materiałach często powtarza, że grał dosłownie we wszystko. Po pewnym czasie  przestało go to już zaskakiwać. Popularny YouTuber rozkręcał swój portal m.in z Łukaszem „Koniem” Konatowiczem. Panowie zaczęli potem nakręcać wspólne filmiki, gdzie dyskutują na tematy związane z popkulturą. Cykl ten nazywa się BojTok.

Książki

Komik, dziennikarz, pisarz. Prawdziwy człowiek renesansu.  Główny bohater tego tekstu ma na swoim koncie kilka książek.  Najbardziej znaną jest WebShows. Jest to książka, która ukazuje kulisy pracy nad sieciowym wideo i pomaga zrozumieć zasady, które nim rządzą, a także służy jako poradnik dla początkujących twórców. W książce znajdziesz rady i opinie takich znanych osób polskiej sceny YouTube, jak: LekkoStronniczy, RockAlone2k, ROJO, CTSG czy Wonziu.
Nie najgorszy życiorys.  Jeszcze ciekawiej będzie opisać karierę „Beczki” po zakończeniu pracy na YouTube. Japonia, vlogi, kabarety.  Nie ma miejsca na nudę!

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top