Newsy

Dakann próbuje się wybić na dramie z Wardęgą?

Moda na dramy nie zna końca.  Po emocjonującej wymianie zdań na linii Ator, Gimper oraz Nitro, przyszedł czas na duet Wardęga&Dakann. Ten drugi oskarżył najpopularniejszego polskiego prankstera o rzekome zablokowanie jego ewentualnego występu na Orange Video Fest. Na odpowiedź Sylwestra nie trzeba było długo czekać.

W swoim najnowszym filmiku Wardęga odpiera ataki ze strony Dakanna.  Oskarża go o próbę wybicia się. Trudno mu się dziwić.  Wydaję się, że w przeciwieństwie do Sylwestra, najlepsze lata Dakanna na polskiej scenie YouTube dobiegły już końca.  Najprawdopodobniej ataki skierowane na najpopularniejszego polskiego YouTubera są zwykłą deską ratunku, co zauważa sam Wardęga.

Jak się okazuję kilka dni wcześniej Panowie wyjaśnili sobie całą sprawę za pośrednictwem Facebooka. Okazało się, że  sieć partnerska, do której należał popularny vloger oraz jego koledzy zrezygnowała z wzięcia udziału w wydarzeniu.  Dlaczego w takim razie Dakann zdecydował się na wrzucenie takiego kontrowersyjnego filmu? Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

https://youtu.be/hvpV_chBleU

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top