Newsy

Czy można elegancko ubrać się w LUMPEKSIE?

Jesteśmy świadkami niesamowitej przemiany Wapniaka. Niegdyś nagrywał pranki, jednak te przestały go satysfakcjonować. Postanowił swoimi filmami wywoływać więcej pozytywnych emocji u nieco dojrzalszej widowni.

Jesteśmy świadkami niesamowitej przemiany Wapniaka. Niegdyś nagrywał pranki, jednak te przestały go satysfakcjonować. Postanowił swoimi filmami wywoływać więcej pozytywnych emocji u nieco dojrzalszej widowni. Zainteresował się rozwojem osobistym i zaczął nim zarażać swoich subskrybentów.

Zaczął też uświadamiać ich na temat spraw ekonomicznych i społecznych. Poruszał kwestie emerytur, finansowania partii czy długu publicznego. Pod opieką Tomasza Jaroszka, mentora znającego się na giełdzie, przed kamerami, w praktyce uczył się jak inwestować. Angażował się w akcje dobroczynne, podróżował autostopem. Chodził na strzelnicę oraz mimo faktu, iż posiada prawo jazdy, doskonalił jazdę samochodem. Co więcej, wziął udział w turnieju pokera, a nawet sprawdził się w roli morsa. I wszędzie towarzyszyła mu jego kamera oraz mikrofon. To udowadnia jak wielką zmianę, oraz według mnie – progres, przeszła jego twórczość, a przy okazji, on sam.

29 czerwca ukazał się już drugi z trzech odcinków jego nowej serii odpowiadającej na pytanie: „Czy można elegancko ubrać się w LUMPEKSIE?”. Wraz z autorem bloga „Meandry mody męskiej” przedstawia proces zakupów i poprawek krawieckich, czego uwieńczeniem ma być pokaz mody.

Zapraszamy do oglądania!

Dodaj komentarz

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 + 5 =


Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top