Newsy

Czy Księżyc ma śmiercionośną moc?

Ludzie zastanawiają się nad działaniem wielu sił z pozoru nadprzyrodzonych. Próbują sobie wytłumaczyć ich wpływ na zachowanie człowieka za pomocą matematycznych działań lub poprzez mity. Niejednokrotnie potrzeba lat badań i nieprzeciętnych umysłów, by rozwikłać pewne sekrety. Na niektóre pytania nauka znalazła odpowiedzi, ale ciągle pozostaje wiele tajemnic, które dalekie są od rozwiązania.

Radosław Kotarski, jak sam o sobie mówi, jest uzależniony od zdobywania wiedzy i dzielenia się nią. Jest twórcą bardzo ciekawego programu popularnonaukowego pt. „Polimaty”, w którym w przystępnej formie podaje trudne tematy naukowe i w interesujący sposób tłumaczy zagadnienia z wszelakich dziedzin życia. W swojej najnowszej produkcji porusza temat oddziaływania Księżyca na życie ludzkie.

Jeżeli na przykład zastanawiałeś się, czy naturalny satelita ziemi może być przyczyną twojego niespokojnego snu. Czy głowisz się nad zmienną aktywnością morza podczas różnych faz srebrnego globu? Jeśli spekulowałeś nad którymś z tych pytań lub przed chwilą zrodziła się w tobie chęć odnalezienia odpowiedzi, to serdecznie zachęcam do obejrzenia najnowszego odcinka Polimatów.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top