Newsy

Człowiek Warga z nowym gamingowym kanałem!

Człowiek Warga

Oglądając pierwszy odcinek, nie ulega złudzeń, że PrzeGryw prowadzony będzie w podobnym, oryginalnym klimacie, tak samo jak kanał Z Dupy – podobne teksty, podobny podtekst.

Człowiek Warga to jeden z najbardziej rozpoznawalnych youtuberów na rodzimej scenie. Jego internetowy program Z DUPY ogląda coraz więcej osób, mimo że na samym początku mało kto był do niego przekonany. Cięty język, sarkazm, dużo przekleństw i podtekst erotyczny  – to słowa, które charakteryzują Człowieka Wargę. Choć kanał Z Dupy posiada już ponad milion subskrypcji, to Maciej Dąbrowski nie spoczywa na piedestale chwały. Postanowił więc założyć nowy, gamingowy kanał.

Człowiek Warga, czyli gamingowy PrzeGryw

27 stycznia br. Maciej Dąbrowski założył swój nowy, gamingowy kanał o nazwie PrzeGryw. Jednak dopiero dwa dni temu tj. 12 lutego dowiedzieliśmy się o jego istnieniu. Obecnie subskrybuje go już ponad 24 tyś. osób a liczba ta systematycznie wzrasta. Na pierwszy rzut do pokazania widzom Maciej wybrał grę GTA V. Przyznał, że Grand Theft Auto to jedna z najlepszych serii gier, w jaką kiedykolwiek grał. Oglądając pierwszy odcinek, nie ulega wątpliwości, że PrzeGryw prowadzony będzie w podobnym, oryginalnym klimacie, tak samo jak kanał Z Dupy – podobne teksty, podobny podtekst.

Z Dupy gra!

PrzeGryw to nie pierwszy kontakt Dąbrowskiego z grami. Od około 2 lat czasami prowadzi stream na twitch.tv ogrywając różne tytuły. Na swoim youtubowym kanale również pojawiały się różne odcinki dedykowane, np.: grom na AMIGĘ lub recenzjom FIFA i Call of Duty. Jak sam przyznał, grami interesuje się już od około 26 lat, a „granie w gry” to jedna z jego ulubionych form spędzania wolnego czasu.

PrzeGryw to nie tylko gry

W opisie pierwszego filmu Maciek Dąbrowski napisał:

Ten kanał to nie tylko gameplaye i ja. Będą inni. I goście, i wywiady, i relacje z imprez, i śmieszne materiały, i topki, i debaty. To będzie magazyn. Z jajem…

Możemy więc spodziewać się wielu ciekawych materiałów. Mnóstwo nowych twórców zaczyna swoją przygodę z YouTube właśnie od kanałów z gameplay, co często nie wróży świetlanej przyszłości. Skoro takich produkcji jest bardzo dużo, to automatycznie trudniej się „wybić”. Człowiek Warga jest jednak na lepszej pozycji – w internecie, a tym bardziej na YouTube, wypracował sobie mocną pozycję. Kanał gamingowy nie jest także jego priorytetowym projektem, więc nie musi poświęcać na niego zbyt wiele swojej uwagi. Często, gdy popularni youtuberzy zakładają nowy kanał, w głowach wielu ludzi pojawia się pytanie: czy robią to dla funu, z nudów czy może dla pieniędzy?

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top