Felietony

Crash Bandicoot w nowej odsłonie – znamy datę premiery!

Crash Bandicoot

15 lutego 2017 roku studio Activision zrobiło ogromną niespodziankę wszystkim wyczekującym. Oto i jest! Zwiastun zawierający dokładną i oficjalną datę premiery trylogii Crash Bandicoot!

Szary pad, kłótnia z rodzeństwem o to, kto gra pierwszy. Wypady do kolegi z innego osiedla, bo dostał pod choinkę szary prostokąt z logiem Sony. Niszczenie skrzynek, zbieranie owoców dających energię, uciekanie przed toczącym się głazem. Crash Bandicoot na PlayStation 1 – pamiętacie pierwszą odsłonę gry? Ja pamiętam. I cieszę się, że „wpadła” w szpony mody na remaster, bo o taką grywalność współcześnie ciężko. Zapraszam do felietonu!

Crash Bandicoot na E3

Na targach E3 2016 światło dzienne ujrzał news, który niejednemu na pewno zmroził krew w żyłach. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, kultowa gra wydawana przez Naughty Dog od 1996 na konsolę PlayStation, doczeka się wersji zremasterowanej przez studio Vicarious Visions. Dotychczasowe remastery gier nie budziły zaufania, nieraz były strzałem w stopę dla producentów (osobiście uważam, że remaster piątej części the Elder Scrolls jest pomyłką). A jeśli w grę wchodzą klasyki sprzed 20 lat – trzeba naprawdę uważać, by nie zrazić do siebie fanów gatunku czy danego tytułu.
Z informacji, które otrzymaliśmy w jednym z zeszłorocznych vlogów Krzyśka Gonciarza na temat E3 dowiedzieć można się jednak, że dwa pierwsze poziomy gry, które, już odnowione, przedstawione zostały na targach, zostały przyjęte bardzo ciepło.

Od tego momentu fani serii gier o lisie biegającym po dżungli czekali na oficjalną datę premiery całej trylogii. Vicarious Visions ma wypuścić remaster jedynie na konsolę PlayStation 4, co nie zadowoliło wszystkich, ale cóż. Od czegoś mamy emulatory 😉

Oficjalna data premiery już jest!

15 lutego 2017 roku studio Activision zrobiło ogromną niespodziankę wszystkim wyczekującym. Oto i jest! Zwiastun zawierający dokładną i oficjalną datę premiery trylogii Crash Bandicoot! Będzie to 30 czerwca 2017 roku! Zapiszcie sobie tę datę.

Co dokładnie zawierać ma nowa wersja gry? Ci, którzy grali, na pewno się już domyślili, a dla tych, których ominął szał na Crasha, przedstawiam, co następuje:

Oficjalna wersja HD Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zawierać będzie pierwsze trzy części gry – Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back oraz Crash Bandicoot: Warped. Ulepszone, prócz tekstur, ma zostać oświetlenie a także ścieżka dźwiękowa. Osobiście ciekawi mnie bardzo na ile główny bohater gry, sama grafika i klimat przypominać będą te z nowszych części (np. Crash: Mind Over Mutant, w którym również palce maczali Vicarious Visions), a na ile pozostanie to klasyczny Crash z lat ’90.

Czekacie aż nowy Bandicoot zawita na półkach sklepowych? Piszcie w komentarzach!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top