Poznajmy

Znacie Borixona? Poznajcie jego córkę. Oto Livv!

Livv

Dzieci znanych ludzi mają problem, gdyż każda ich aktywność jest z góry oceniana jako odcinanie kuponów. Czy Livv uda się obalić ten stereotyp?

Na pewno większość z Was kojarzy Borixona, jednego z członków Gangu Albanii. Natomiast mniejsza część czytelników, szczególnie tych starszych, może znać twórczość jego córki. Olivia, szerzej znana jako Livv, prowadzi własny kanał w serwisie YouTube. Daily vlogi, filmy o tematyce make-up, znani goście. Czy uda jej się powtórzyć sukces taty?

Metamorfoza Livv

Olivię po raz pierwszy zobaczyłem w filmie, na którym Borygo przedstawiał swój punkt widzenia w sprawie jego konfliktu z Tede. Nie podejrzewałbym, że ta mała dziewczynka (miała wtedy 12-13 lat) wyrośnie na tak piękną kobietę i stanie się całkiem znaną YouTuberką. Fraza „Całkiem znaną” nie jest tutaj użyta ironicznie. Livv przekroczyła już pułap 200 tysięcy subskrypcji na swoim kanale. Autorka opisuje swoją twórczość następująco:

Hej, jestem Olivia i mam 18 lat. Chodzę do 3 klasy liceum. Moją pasją jest nagrywanie filmów dla Was. Na moim kanale pojawiają się filmy zarówno z makijażami, stylizacjami, a także o moim życiu codziennym. Zapraszam Cię do oglądania!

Makijaż, vlogi, gwiazdy

Co znajdziemy na kanale Livv? Głównie filmy relacjonujące życie YouTuberki. Jeśli jest się córką znanego artysty, zna się wielu ciekawych ludzi. Możemy zobaczyć u niej między innymi Popka i Borixona. W jej produkcjach pojawiają się też osoby znane z internetu. Jednym z nich jest Serafin Pęzioł, który jest kolegą Olivii. Żeńską część widowni zainteresuje najpewniej sekcja dotycząca make-up’u, kosmetyków i odzieżowych hauli. Nie brakuje u niej wartościowych porad dotyczących środków pielęgnacyjnych i ich testów. Dodatkiem do kanału Livv są sporadycznie nagrywane wyzwania.

Czy tylko YouTube?

Złośliwi mogliby uznać, że autorka wykorzystuje popularność Borixona. Sławny rodzic na pewno pomaga, jednak nie sposób odmówić Olivii pracowitości. Oprócz kanału, Livv prowadzi bloga. Jak pewnie się domyślacie, Livv jest również aktywną użytkowniczką instagrama.

Dzieci znanych ludzi mają problem, gdyż każda ich aktywność jest z góry oceniana jako odcinanie kuponów. Czy Livv uda się obalić ten stereotyp? Co sądzicie o twórczości młodej youtuberki? Zapraszamy do zapoznania się i komentowania.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top