Ciekawostki

Co słychać u Kotwicza91?

Na pewno pamiętacie, gdy w naszym serwisie opublikowaliśmy artykuł o niepełnosprawnym graczu Sebastianie Kolczyńskim. Minęło trochę czasu, a ja postanowiłem zajrzeć, co nowego u niego słuchać.

Trochę nowości i zmian faktycznie u niego zagościło, najbardziej znaczącą jest chyba fakt rozstania się Kotwicza z ViCOUSE gaming. Przez tą sytuację, Sebek musi szukać nowej organizacji, która weźmie go pod swoje skrzydła i umożliwi dalszy rozwój jako profesjonalnemu graczowi FIFA. Oprócz tego, Kotwicz był również na wakacjach, utworzył serwery dla swoich fanów w CS: GO oraz własny serwer TS3 również przeznaczony dla swoich widzów. Od wczoraj możemy również podglądać „Kotwicę” na jego instagramie.

Na jego kanale YouTube pojawiły się również nowe konkursy, materiały oraz Vlogi. Jak widać chłopak nie próżnuje a to, co robi na pewno zasługuje na uwagę i dalsze śledzenie. Rzadko widuje się osoby, które z takim dystansem podchodzą do swojej niepełnosprawności i do tego potrafią ją świetnie wykorzystać na plus. Życzę powodzenia Sebastianowi i dalszych sukcesów!

Gdyby ktoś jeszcze nie znał Beska to zapraszam tutaj:

https://www.facebook.com/kotwicz91?ref=ts&fref=ts

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top