Newsy

Cięty SWC z nową serią: szczere wywiady!

Szymon Chałupka przyznał, że do swojego programu zapraszał będzie jedynie osoby, którego go ciekawią, niezależnie od ich popularności, bowiem liczy się to, co robią w życiu i jakimi są przez to ludźmi.

Cięty SWC, powszechnie znany jako Szymon Chałupka, udziela się na YouTube od około trzech lat. Przez ten czas nieustępliwie pielęgnował swoją brodę, powiększał kolekcję swoich tatuaży, a także opublikował blisko 190 filmów. Jego kontent bazuje na opiniotwórczych vlogach, w których w dobitny, charakterystyczny dla siebie sposób, przedstawia poglądy na różne tematy. Ostatnio często wypowiada się także na temat innych youtuberów, parodiuje ich filmy, a nawet.. przeprowadza z nimi wywiady! 

Cięty SWC i szczere wywiady

Ponad tydzień temu (tj. 9 grudnia) na kanale Szymona ukazał się pierwszy wywiad, który przeprowadził z Michałem, prowadzącym kanał: Miłośnicy czterech kółek – czyli zrób to sam! Podczas rozmowy przewinęło się wiele tematów, począwszy od przyczyn założenia przez Michała swojego kanału, poprzez kwestie prywatności, kończąc na jego odczuciach względem ostatniej imprezy Video Grand Awards, której Michał był uczestnikiem. Rozmówca Ciętego nie krył także swojego oburzenia względem swoich kolegów po fachu, youtuberów, którzy delikatnie mówiąc, nie dostarczają publice szczególnie wartościowej twórczości.

W krótkiej rozmowie z redakcją vStars, Szymon Chałupka przyznał co skłoniło go do stworzenia nowej serii:

Zawsze słyszałem od znajomych, że jestem dobrym słuchaczem, więc postanowiłem sprawdzić czy tak faktycznie jest. Oprócz tego lubię poznawać ludzi, zadawać im pytania nieoczywiste i wymagające przemyślenia.

Kolejnym rozmówcą Szymona był Chwytak. Panowie, używając ciętego języka, rozmawiali m.in.: o zarabianiu pieniędzy na YouYube, dystansie do życia i motywacji do nagrywania filmów. Warto zaznaczyć, że rozmowy przeprowadzane przez Ciętego, choć tworzone w pełni profesjonalnie, odbiegają strukturą od tych prezentowanych np. w telewizji. Surowy klimat, wulgaryzmy i mnogość tematów może odstraszać niektórych widzów. Prawda jest jednak taka, że każdy, kto interesuje się sceną YouTube w naszym kraju, znajdzie tam ciekawe informacje, których nie miałby szans usłyszeć nigdzie indziej.

Kto następny?

Szymon Chałupka przyznał, że do swojego programu zapraszał będzie jedynie osoby, którego go ciekawią, niezależnie od ich popularności, bowiem liczy się to, co robią w życiu i jakimi są przez to ludźmi. Seria na stałe ma zostać wpisana w harmonogram kanału, a kolejne odcinki ruszą tuż po Nowym Roku. Kolejnym rozmówcą Ciętego ma prawdopodobnie zostać Serafin.

Bez wątpienia wywiady z youtuberami, których tematem jest przede wszystkim ich działalność, to prawdziwa gratka dla fanów, dzięki czemu cieszą się one olbrzymią popularnością. Pytanie tylko, czy styl i prezencja Ciętego nie odstraszą co poniektórych widzów? Czy przyjmą się rozmowy prowadzone w piwnicy, z papierosem w ręku? Jak sądzicie? Piszcie w komentarzach.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top