Newsy

Ciekawa polemika pomiędzy AdBusterem i Wardęgą

„Już wkrótce trójka najpopularniejszych na polskim YT” – taki oto podpis do zdjęcia zamieścił AdBuster, mając na myśli siebie, swoją żonę (Lemoniada) oraz Adama Mielnika. Czy to, co napisał, ma szansę się spełnić?

Na zdjęciu widzimy tą właśnie trójkę osób. Żona Marka, Monika Hoffmann, jak wiemy lub nie wiemy, nie spotkała się z bardzo miłym przyjęciem (Link do artykułu). Drugą osobą jest wspomniany już Adam Mielnik. O ile wiem, to nie ma on jeszcze swojego kanału na YT, jednak był prezenterem w programie rozrywkowym Muzyczna Strefa. No i trzecią postacią jest dobrze nam znany Marek Hoffmann, czyli AdBuster!

Zwróćmy uwagę na komentarze pod zdjęciem. Wyraźnie widać, że Wardęga jest lekko zażenowany tym, co napisał Marek. Narodziła się tam żywa dyskusja głównie między tymi właśnie panami o to, kto zajmie pierwszą „trójkę” Youtube. Oboje panowie, razem z Adamem Mielnikiem, mają w planach zrealizowanie genialnych projektów, które mają teoretycznie odmienić bieg polskiej sceny.

Mam nadzieję, że wszystkie planowane projekty wejdą w życie i osiągną szczytową „formę”, jednak nie wierzę, żeby ta właśnie trójka wspomniana w pierwszym akapicie stała się tą najpopularniejszą. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top