Newsy

Bunny Kou atakuje Gimpera, Atora i innych youtuberów!

Od paru dni na polskim YouTube trwa regularna wojna, w której na frontach ścierają się Bunny Kou i Gimper z Atorem. Wszystko miało swój początek w 18. Audiologu Bunny_Kou pod tytułem „Kobiety vs Mężczyźni”, w którym Bunny stwierdza, że kobiety są powszechnie dyskryminowane. Doczekała się odpowiedzi i od słowa do słowa na fanpageach i kanałach wybuchł konflikt youtubeowy.

Na Audiologa Bunny odpowiedział Gimper rozpoczynając polemikę na temat tezy wysuniętej przez Bunny. Odniósł się bezpośrednio do tematu kobiet na YouTube. Wysunął tezę, że dyskryminacji wśród YouTuberów nie ma, a jedynie kobiety są mniej aktywne w najpopularniejszych sferach YT jak praniki i gry.

Po tym wszystkim nagle wybuch na fanpage Bunny_Kou. Wywiązała się bardzo ostra polemika między Gimperem, a Bunny.
10453476_342657805883747_9051035521459665911_n

Całą sytuacje skomentował również Ator z kanału „Wideoprezentacje”, przyjął on front przychylny raczej Gimperowi, ale sam materiał był raczej krytyczny w stosunku do Bunny_Kou.
https://www.youtube.com/watch?v=dEdC-kl3cS8

Bunny nie przemilczała tego w wyjątkowo długim wywodzie na swoim fanpage’u zarzuciła Atorowi kłamanie i pomówienia. Stwierdziła, że scena YT przypomina strukturę mafijną, w której musisz uczestniczyć jeśli chcesz istnieć. Winą za swój spadek wyświetleń obarczyła Vertez’a, który przeforsował wprowadzenie na jej filmy progi wiekowe. Przyznała się również, że to ona zawnioskowała o zablokowanie kanału Wideoprezentacje. Powodem miało być użycie jej materiałów w filmach na kanale.

Jak dotychczas ostatni odbija piłeczkę Ator wpisem na swoim fanpage’u o takiej treści: „Królica właśnie mnie lży (art. 216 § 1) i grozi a w puncie 10 twierdzi, że to ona doprowadziła do zablokowania mojego kanału gdy byłem na wakacjach.

Bardzo proszę o rozsyłanie tej wiadomości GDZIE SIĘ TYLKO DA. Oraz wszelkie możliwe akcje obronne. „

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top