Poznajmy

Bunkry są, więc jest Remains Of The Past!

Po co wchodzić do opuszczonych budynków? Czy to niebezpieczne? Jak wiele frajdy może przynieść urban exploration?

Po co wchodzić do opuszczonych budynków? Czy to niebezpieczne? Jak wiele frajdy może przynieść urban exploration?

Czym jest urban exploration? Na to pytanie najlepiej odpowie nam Wikipedia:

Urban exploration (często skracane do urbex lub UEeksploracja miejska) – eksploracja zazwyczaj niewidocznych lub niedostępnych części ludzkiej cywilizacji.

Właśnie ta pasja połączyła Aziego, Luxatu i Tatsu. Dzięki zamiłowaniu do przeglądania trudno dostępnych, opuszczonych budynków powstał kanał Remains Of The Past. Obecnie ekipa liczy pięciu członków. Założyciele opisują się takimi oto słowami:

Remains of the Past to grupa działająca na terenie głównie Ciechanowa, zajmująca się Urbexem czy też Urban Exploration. Po krótce jest to ekstremalna forma zwiedzania zazwyczaj opuszczonych budynków, podczas czego uwieczniamy naszą wyprawę w formie fotografii i wideo. W grupie są trzy osoby, Azi, Luxato i Tatsu, a połączyła nas wspólna pasja. Kontakt z nami przez YouTube lub Facebook ale preferujemy tą drugą drogę 🙂

Opuszczone hale, podróż śladami złotego pociągu, wejście na wieżę ciśnień w Ciechanowie. To tylko przedsmak tego, co czeka nas po otworzeniu kanału. Wycieczki śladami historii, opuszczone budynki – to nie lada gratka dla poszukiwaczy przygód.

„Bunkrów nie ma, ale też jest zajebiś*ie” – powiedział kiedyś Laska. Jak widać, lepiej gdy bunkry są. Zapraszamy do zapoznania się z twórczością ekipy Remains Of The Past ; )

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top