Newsy

Bonzo Tiger podczas KSW w maju!

Nie chcieliśmy wcześniej nic pisać na temat prawdopodobnego występu Bonza na zbliżającej się gali KSW 31 w maju, jednak teraz dostaliśmy mail z oficjalnym potwierdzeniem tego faktu!

Może wam się wydawać, że to żart z okazji 1 kwietnia i wcale wam się nie dziwię. Nam samym ciężko było uwierzyć, że to może być prawda. Ale jednak stało się, mimo wręcz znikomej aktywności Bonza w internecie postanowił on wrócić z wielkim hukiem na języki swoich fanów.

Bonzo podobno już od dłuższego czasu przygotowuje się w domowym zaciszu do KSW 31, która ma odbyć się już 23 maja w Sopocie na Arenie Gdańsk. W związku z tym Tiger stanie na ringu obok Mariusza Pudzianowskiego czy Michała Materli.

Mamy również informacje, że Bonzo ma na gali wystąpić w walce wieczoru (podobnie jak Najman z Hardkokrowym Koksem) gdzie zmierzy się z Sową. Wszyscy znamy kulisy ich długo trwającej walki na dissy, jednak teraz mają pojedynkować się nie na słowa, a na gołe pięści. Nie możemy w stu procentach potwierdzić tej informacji, jest jednak spore prawdopodobieństwo, że właśnie taką walkę dane będzie nam oglądać.

Śledźcie nasz serwis, wkrótce więcej informacji!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top