Newsy

Bonus z Tigerem i Kobrą w Dzień Dobry TVN

We wtorek 10 czerwca w programie DDTVN  pojawił się krótki materiał zatytułowany „Człowiek woli być świrem niż nikim”. Ukazuje on  Bonusa BGC, Kobre oraz Bonza, czyli  obecne „gwiazdy” podbijające scenę Youtube w Polsce!

Bonus BGC (Piotr Witczak)    jak sam mówi „chciałem być fenomenem” czyli kimś wyjątkowym. Dzięki swojej sławie zyskanej poprzez Youtube, jeździ na wydarzenia w kraju, dostaje również propozycje koncertów za granicą, a nawet proszą go by powiedział „coś dla polonizacji polskiej za granicą”.

„Kobra” i „Tiger Bonzo” są nietypowym, oryginalnym małżeństwem.  Początkowo Bonzo sam działał w Internecie umieszczając swoje vlogi. W pewnym momencie zawiesił swoją działalność na YT, ale zdecydował się wrócić, oświadczając, że będzie nagrywał filmiki ze swoją żoną „Kobrą”, która dla DDTVN mówi „po prostu chcemy pokazać ludziom, że nie jesteśmy jacyś, za przeproszeniem, debile czy coś… tylko chcieliśmy żeby wszyscy też wiedzieli że można coś takiego zrobić.” Ponadto mają nadzieje, że dojdą do sławy, poprzez swoje starania i pokazywanie tego co potrafią.

Materiał DDTVN dostępny jest pod adresem:
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/czlowiek-woli-byc-swirem-niz-nikim,125571.html

Bonus swoich sił próbował w rapie, MMA, ale zazwyczaj na próbach tylko się kończyło… Jeżeli chodzi o muzykę to BGC kojarzony jest głównie z utworem „Na Łazarskim”, który obecnie ma ponad 460 tyś wyświetleń na Youtube. Nagrał również diss m.in. na Pakola czy też Tedego. W MMA stoczył walkę z Andrzejem Michalczykiem, w której został pokonany. Najbardziej kojarzony jest ze słowami „Na Łazarskim rejonie nie jest kolorowo”, „jest dobrze w chuj”, „Lecimy kurwa tutaj” . Dzięki niemu modne stało się dodawanie słowa „w chuj” do wszystkiego np. „śmieszne w chuj”, „debil w chuj” itp.


Bonzo
na swoim kanale YT wypowiadał się np. na temat serii „Need for Speed” czy też o raperze „Peji”. Głównie kojarzony jest z filmików, w których swoje wypowiedzi kieruje do hejterów. Jego najprawdopodobniej najbardziej znana wypowiedź dotyczy blokowania komputerów i zakładania hasła na płytę główną. Natomiast jego żona Kobra, stała  się coraz bardziej rozpoznawalna po udostępnieniu covera „My Słowianie” przez kanał „TelewizjaTV”. Ten krótki filmik obejrzano już ponad MILION razy!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top