Newsy

Bonus BGC na wojennej ścieżce!

Całkiem niedawno mogliśmy przeczytać na fanpejdżu Bonusa BGC, że pragnie ustatkowania, rodzina jest najważniejsza i na poważnie zajmuje się swoją solową płytą oraz trenowaniem mma. Jak to jednak z panem Witczakiem bywa – już zmienił zdanie.

Dosłownie pół godziny temu na swoim fanpejdżu zamieścił kilka postów, jeden po drugim, w których obwieszcza początek wojny min. z Pakolem, MMA Ankos Zapasy, oraz z niejaką Pauliną. Wspomina również o jakiejś zadymie w jego rodzinnych stronach, zamachu na jego osobę. Niby przywykliśmy do tego, że Piotruś zmienny jest, ale zapowiedź wojny z powyższymi osobami zapowiada się ciekawie.

Witczak napisał również, że ma armię, która się wszystkim zajmie i nikt nie może czuć się bezpieczny (czy ja również powinienem się tego obawiać?!). Czy to kolejne puste słowa na „ostrej fazie” o tym przekonamy się zapewne w niedługim czasie. Na ten moment można uznać to za kolejną prowokację ze strony Bonusa.

W momencie pisania tego artykułu, żadnej odpowiedzi ze strony np. Pakola nie ma. Jest późno, co tłumaczy brak odzewu, o wszystkim przekonamy się zapewne jutro (o ile wszyscy nie mają już w głębokim poważaniu przemyśleń Piotra Witczaka nocną porą)

EDIT
Polecam śledzić facebookowy profil Bonusa, robi się ciekawie!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top