Newsy

#BECIAKI, czyli internet pomaga!

Internet, a właściwie związana z nim społeczność to potęga. Już niejednokrotnie było nam dane przekonać się o tym jak dużo potrafi ona osiągnąć jednocząc się i walcząc o wspólną sprawę. Dlaczego by nie wykorzystać tej siły, aby pomóc komuś w potrzebie? Tak właśnie zrodziła się inicjatywa #BECIAKI.

Marcin Majzner, prezes firmy CupSell.pl zamieścił parę dni temu na swoim kanale filmik, w którym informuje o tym, że córka szwagierki organizatora konferencji InternetBeta walczy z rakiem. Aby pomóc jej w walce z chorobą, potrzebne jest 200 tysięcy złotych. W tym celu została zorganizowana zbiórka pieniędzy, jednak istnieje ryzyko, że nie uda szybko uzbierać tak dużej sumy. Marcin postanowił, że pomoże i w tym celu stworzył akcję #BECIAKI.

Ale, o co tak właściwie chodzi? Już wyjaśniam! W #BECIAKACH chodzi o to, aby wystawić np. na Allegro pewną pulę przedmiotów, usług naszej firmy w opisie wystawiając wyżej wspomniany #BECIAKI. Dochód ze sprzedaży zostanie w całości przekazany na konto mamy chorej na raka Ani Tułackiej, dzięki tym pieniądzom ułatwimy im łatwiejsze życie.

Do akcji przyłączyli się już min. Człowiek Warga, Abstrachuje, Rojo czy Graczol! Warto pomagać, dlatego zachęcam również was do przyłączenia się do akcji #BECIAKI!

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top