Ciekawostki

Ator z nową serią!

Większość YTuberów prowadzi serię Q&A. Krzysiek dość długo nie trzymał się tej tradycji, aż w końcu pod namową widzów, uległ. Co ciekawe, odpowiada tylko na 3 pytania… jednak te 3 pytania warte są całego materiału.

Krzysztof jest osobą, która nie lubi na pytania odpowiadać zdawkowo. Potrafi nagrać 30-minutowy materiał na jeden temat, który omówi na tyle obszernie, że dyskusja będzie dla nas pestką. W jego materiałach możemy usłyszeć bardzo mądre i ciekawe rzeczy, a także możemy się zastanowić nad ich słusznością. Myślę, że jest jedynym YTberem w Polsce nagrywającym takie materiały.

W swojej serii Ator odpowiada na 3 pytania. Pierwsze dwa odnoszą się do osób, które je zadały. Chodzi tutaj o wybór szkoły (Wybór szkoły ponadgimnazjalnej według Atora) oraz o miłość. Oczywistym jest, że na oba pytania odpowiedział w elokwentny sposób. Ostatnie pytanie porusza nieco kontrowersyjny temat, czyli najnowszy film Sylwestra Wardęgi.

70 milionów wyświetleń, pół miliona subskrypcji, 400 tysięcy łapek w górę, 20 tysięcy łapek w dół – to wszystko osiągnął Sylwester, wstawiając 5 dni temu film „Mutant Giant Spider Dog”. Zadziwiające, nieprawdaż? Przez te 5 dni zdobył więcej subskrypcji, niż większość YTberów zdobywa całe życie. Jedynie 19 YTberów osiągnęło ponad 500 000 widzów. Jednak nie zapominajmy, że Sylwester czerpie korzyści pieniężne ze swoich filmów. Jak myślicie, ile mógł zarobić?

SouShibo w jednym ze swoich filmów zrobił niewielką analizę. Na podstawie średniego zarobku za granicą (ponieważ zdecydowana większość wyświetleń była spoza Polski) oszacował, że minimalny zarobek na tym filmie to… 100 tysięcy dolarów! Poza Polską nie dziwi to nikogo – prowadzi długo kanał, nagrał dobry film, więc sobie zasłużył. Ale co z widzami w naszym pięknym kraju? Oczywiście się oburzyli.

W powyższym filmie, Ator opisuje dlaczego u nas to spotyka się z ogólnym oburzeniem, a w innych krajach nie dziwi to nikogo. Gorąco zachęcam do oglądania. Natomiast w poniższym filmie możecie usłyszeć SouShibo i jego teorię co do zarobku. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top