Ciekawostki

Anglojęzyczny kanał Polskiego Pingwina

Znaczna większość YouTuberów oprócz swojego głównego kanału prowadzi również drugi alternatywny. Zazwyczaj zamieszczane są na nim materiały, które nie są bezpośrednio powiązane z głównym kontentem, making offy, konkursy, filmiki informacyjne.

Mało, kto wie, że Polski Pingwin również prowadzi dodatkowy kanał. Polscy fani Pingwinka głównie interesują się jego głównym kanałem z gameplayiami. Ale co z anglojęzycznymi widzami? Przecież im też się coś należy, i tutaj objawia się genialność Pingwina, który stworzył kanał z gameplayami z anglojęzycznym komentarzem.

Nie da się ukryć, że aktywność na nim jest zdecydowanie mniejsza niż na jego głównym kanale. Ale nie ma się, co dziwić, w końcu jest to kanał dodatkowy. Sama inicjatywa jest bardzo pozytywna, a pomysł się przyjął, o czym świadczy ponad 31 tysięcy subskrypcji. Być może w ślad za Pingwinem powinni pójść inni twórcy i również stworzyć kanał z filmami w języku angielskim?

Jestem przekonany, że ilość widzów na pewno uległaby powiększeniu. Jest to bardzo łatwy sposób, bo przecież praktycznie każdy dzisiaj operuje w sposób zadowalający językiem angielskim. Myślę, że odbiorcy pojawiliby się w sposób błyskawiczny. Popieram inicjatywę i mam nadzieję, że będzie się rozwijać!

Anglojęzyczny kanał Pingwina

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top