Newsy

Andrea z Whatever na kanale Wardęgi

Już od dość długiego czasu nic nowego nie pojawiało się na kanale SAWardega. Sylwester podróżował trochę po świecie, nagrał filmik między innymi z brazylijskimi pranksterami z kanału La Fênix, prócz tego gościnnie udzielał się na projektach polskich czołowych YouTuberów.

 

Podczas wakacji Sylwester nie próżnował, bowiem miał gościa z USA, a była to sama Andrea Wendel, która jest znana amerykańskiej publiczności z YouTube`owego kanału Whatever, na którym można znaleźć pranki, eksperymentów społecznych oraz wiele innych ciekawych produkcji. Jak wyglądała współpraca, a właściwie występ Andrei? Oto efekt pracy:

Tego typu produkcja nie jest jedynym tak kontrowersyjnym eksperymentem społecznym. Na kanale Whatever można znaleźć jeszcze kilka filmików, w których Andrea proponuje seks przypadkowym osobom. W USA tak odważne pranki są dość powszechne, w Polsce natomiast jest to chyba pierwsze tego typu przedsięwzięcie. Pomysł na zachodzie już nieco oklepany, nie mniej w naszych warunkach jest czymś nowym. Ukazuje lekką pruderyjność Polaków, jak i niestety braki w znajomości języka angielskiego… .

Obecnie kanał Wardęgi w rankingu zajmuje pierwsze miejsce, jeżeli chodzi o ilość subskrypcji i pozycja ta póki co nie jest zagrożona. Występy takich osób jak Andrea zapewne powiększy grono subskrybentów. SAWardega pierwszym kanałem w Polsce, który przekroczy barierę dwóch milionów? Czas pokaże.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top