Newsy

Ajgor Ignacy okradziony!

Cybermarian w pewnym filmie gościł w swoim mieszkaniu Justina Biebera. Marian od zawsze o tym marzył, aż w końcu jego marzenie się spełniło. Niestety, nie zawsze w życiu będziemy doświadczać tylko szczęścia. Dziś nasz kochany wokalista został okradziony.

Niecałą godzinę temu na fanpage naszego polskiego Justina Biebera trafił film, który nie jest ani trochę szczęśliwy. Mowa tu oczywiście o Ajgorze Ignacym, który do złudzenia przypomina artystę. Podczas nieobecności jego i jego rodziców, ktoś włamał się do jego domu i okradł go, nie pozostawiając niczego wartościowego. Możemy przypuszczać, iż to była od dawna planowana akcja, ponieważ to nie był przypadek, że akurat podczas włamu nikogo w domu nie było.

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ FILM

Co zostało skradzione? Krótko mówiąc: wszystko, co było wartościowe. Komputery, kamery, tablety, aparat, biżuteria, a nawet dokumenty. Dom został pozostawiony w całkowitym nieładzie, a po złodziejach ani śladu. Jedyną rzeczą, którą zachował, jest telefon. Najgorsze dla Ignacego, jak i dla nas, jest to, że na komputerze na którym pracował, miał zarchiwizowaną całą swoją „zajawkę”, którą żył. Mowa tu oczywiście o jego kanale na Youtube.

W zaistniałych okolicznościach, Ajgor musiał podjąć stanowcze kroki – kanał na YT zostaje zawieszony do odwołania. Nie ma sprzętu, na którym mógłby chociaż zrenderować film. Dwa tygodnie temu mogliśmy zobaczyć film, w którym Ajgor dziękuje widzom za 30 tysięcy subskrypcji. Teraz wszystko to, nad czym pracował, zostaje uziemione.

Nie życzę nikomu, aby musiał kraść. Lepiej jest się pomęczyć i zająć się normalną pracą, chociażby za minimalną krajową. Ajgorowi życzę szybkiego powrotu do poprzedniego stanu majątkowego oraz powrotu do prowadzenia kanału, a złodziejom surowej kary. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top