Newsy

Ajgor dorasta

Niewielki kanał, wielki sukces. Kanał Ajgora prowadzony od ponad roku wchodzi w nowe stadium rozkwitu, co możemy obserwować wchodząc na jego kanał.

Jeżeli bacznie śledzicie vstars.pl, to czytaliście artykuły na temat ostatnich wydarzeń w życiu Ajgora. Został on okradziony z całego sprzętu elektronicznego, co bardzo skutecznie uniemożliwiło mu nagrywanie. Dwa tygodnie temu wrócił do nagrywania z całkowicie nowym sprzętem i całkowicie odświeżonym zapałem. Bardzo mu się to opłaciło, ponieważ kanał Ignacego rozkwitł.

Wchodząc na ranking YouTuberów możemy ujrzeć wiele ciekawych informacji na temat naszych ulubionych autorów. Ilość subskrypcji, ich przyrost, a także wyświetlenia kanału. Patrząc na przyrost dzienny oraz tygodniowy, na miejscu drugim ujrzymy… Ajgora! To wspaniały sukces dla kanału, ponieważ przyrost 15 tysięcy subskrybentów tygodniowo przy 60cio tysięcznym kanale to powód do dumy.

Widząc Ignacego na drugim miejscu, nie ominiemy miejsca pierwszego. Na nim od tygodni urzęduje nie kto inny, jak Sylwester Wardęga. Mimo, że różnica przyrostu tygodniowego obu panów wynosi jedynie 2 tysiące, to jednak miesięczna aż… 155 tysięcy! Sukces Wardęgi będzie widoczny jeszcze przez długi czas, więc miejsce pierwsze w rankingu pozostanie niezmienione. Pozdrawiam!

—————————————- Post Ignacego na Fejsie —————————————-

Polubiłeś już Vstars na Facebook? Jeśli nie – zapraszam!

https://www.facebook.com/vstarspl

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top