Poznajmy

Adrian Pietrzak, czyli pierwszy z Żelków

Adrian Pietrzak to chodzący wulkan pozytywnej energii, którego erupcja trwa od chwili, gdy założył kanał.

Adrian Pietrzak to chodzący wulkan pozytywnej energii, którego erupcja trwa od chwili, gdy założył kanał. Ma odwagę, by zakładać się z widzami, o łapkę w górę lub w dół, w zależności od wyniku zakładu, że z pewnością uśmiechną się oglądając jego film. I co? Adrian sprawił, że ponad 15 tysięcy osób polubiło jego materiał. Swoją błyskotliwością, celnymi żartami i odpowiednią prezencją, kolokwialnie, choć nie umniejszając, „stojąc przed kamerą” zadbał o stan ducha 15 tysięcy osób w różnym wieku, płci, statusie materialnym i miejscu zamieszkania.

W internecie, nieco inaczej niż w największych stacjach telewizyjnych, nie ma obowiązku by w jednym miejscu, lecz o różnych porach, przedstawiać widzom emocje od skrajnie złych, np. informować o katastrofach, zamachach, a godzinę później puszczać satyrę, dajmy na to ostatnio popularne, miałkie w mojej opinii Studio YAYO.

Adrian z reguły stara się nie poruszać poważnych ani dołujących tematów. Po obejrzeniu jego filmu nie wyjdziesz z poczuciem braku sensu czy rozwijającym się załamaniem nerwowym. Nie zostaniesz też uwikłany w kłótnię. Prędzej dowiesz się, że najlepszą zemstą na swoim byłym, jest usunięcie mu Pokemon Go z telefonu, bo ten wówczas sam rzuci się z mostu. Abo to, że najlepszym prezentem na urodziny swojego wybranka jest patelnia. Ot przebiegłość! Bo w końcu każdy ma prawo do gotowania. Oprócz tego, ma pogodny, melodyjny śmiech i najprawdopodobniej, bez zbędnych ceremonii, jest naturalnie dobrotliwym człowiekiem. Między innymi te cechy skrzyknęły ponad 16 tysięcy fanów Adriana do grupy facebookowej, w której zrzeszeni są w społeczność o nazwie Żelki Adiego. Zapoznajmy się z jego uchodzącą za fenomen twórczością i tym, co ma nam do powiedzenia.

„Mam 18 lat. W mojej twórczości stawiam przede wszystkim na rozrywkę. Uważam, że YouTube powinien bawić i poprawiać humor, a nie doprowadzać do depresji czy stwarzać dodatkowe problemy osobom trzecim. Swoim wizerunkiem staram się wywołać na twarzy widza uśmiech oraz dbam o to, aby jego dobre samopoczucie wzrosło o 300%! :)”

Zapraszamy do oglądania! 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top