Newsy

A co my tu mamy? – genialne unboxingi z nagrodami od Poszukiwacza

A co my tu mamy?

Prowadzący kanału, Adam Wiejak, wziął sprawy w swoje ręce i realizuje bardzo ciekawy format, który aż chcę się oglądać, bo wiadomo, że za każdym razem przynosi jakieś zaskoczenie – przedmiot, który po prostu chce się mieć!

A co my tu mamy? to kolejny projekt autorstwa Adama Wiejaka prowadzącego kanał Poszukiwacz subskrybowany przez ponad 700 tysięcy osób. Nazwa jego najnowszego programu brzmi niezwykle interesująco i kryje za sobą nie tylko rozpakowania różnych gadżetów, strojów czy niespodzianek wykonanych w alternatywny, nietypowy sposób. Najnowsze dziecko Poszukiwacza to także pogłębianie interakcji z widzami poprzez organizowanie dla nich konkursów, w których nagrodą jest przedmiot przedstawiony na filmie. Wchodzicie w to? Bo ja tak. 

A co my to mamy, w tym pudełeczku?

Adam Wiejak znany jest przede wszystkim z kanału Poszukiwacz, gdzie w każdy poniedziałek, wtorek i sobotę przedstawia trzy filmiki podbijające Internet. Kilka miesięcy temu wystartował z nowym projektem – A co my tu mamy?. Dziś można śmiało powiedzieć, że okazał się on dużym sukcesem, bowiem licznik wyświetleń pod filmami zamieszczonymi w jego ramach szybuje nawet pod pół miliona. A co my tu mamy? to kolejne miejsce z unboxingami gadżetów wzbogaconymi o ich efektowne testy – coś na kształt słynnego kanadyjskiego Unbox Therapy. Prowadzący kanału, Adam Wiejak, wziął sprawy w swoje ręce i realizuje bardzo ciekawy format, który aż chcę się oglądać, bo wiadomo, że za każdym razem przynosi jakieś zaskoczenie – przedmiot, który po prostu chce się mieć! A co my tu mamy? dostarczy widzom znudzonym unboxingami klawiatur i myszek komputerowych dużo świeżości i uśmiechu na twarzy.

Jeżeli waszym (i waszego kota) marzeniem jest zostanie kosmonautą, to trafiliście idealnie. Gdy go zdobędziecie, pakujcie swoje kocury do transportera nowej generacji i koniecznie ruszajcie w miasto…

BEZ NAGRÓD I KONKURSÓW NIE MOGŁO SIĘ OBYĆ

Dla ogromnej części widowni wielkim atutem A co my tu mamy? są konkursy organizowane przez Adama, w których wygraną jest przedmiot rozpakowany w danym filmie. Na końcu każdego odcinka YouTuber przypomina o zasadach zabawy – aby wygrać w komentarzu należy napisać ciekawy, oryginalny tekst, który będzie zgodny z wytycznymi postawionymi przez Adama. Poszukiwacz wybiera najlepszy z komentarzy i odszukuje jego autora, który zostanie obdarowany. Dla osób lubujących się w ekscentrycznych rzeczach, które odmieniają wnętrza domów czy… życia kotów, ten kanał będzie niebywałą gratką. Epizody pojawiają się w środy, więc jeśli jesteście znudzeni w środku tygodnia i potrzebujecie chwili odpoczynku, polecamy Wam kanał A co my tu mamy?

Mateusz Skulski & Ksawery Tyzo

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top