Newsy

Przegląd komentarzy: Debiut kanału Moni

Czym jest lemoniada? Lemoniada jest napojem chłodzącym w którego skład wchodzi woda oraz sok, ewentualnie cukier. Jednak ostatnio dowiedzieliśmy się, że Lemoniada jest też nową osobistością na polskiej scenie YouTube. Nikt jej nie zna, wszyscy kojarzą. Mianowicie jest to… żona Marka Hoffmanna (AdBuster)!Youtube jest gałęzią Showbiznesu. A showbiznes nie zapomina oraz jest bezlitosny. Na kanale Moni pojawił się pierwszy film. Ja osobiście jak zaczynam oglądać jakiś serial, to liczę, że pierwszy odcinek będzie ciekawy i zachęci mnie do dalszego oglądania. Pierwszy film na jej kanale jest czymś śmiesznym jak i w pewien sposób żenującym. Dlaczego żenującym? Ciągły śmiech, niedokończone zdania i jedyne czego się dowiadujemy z tego filmu to to, że Monia nie może nagrywać jak jej mąż się patrzy w jej stronę. Jednakże ten artykuł nie będzie o mojej osobistej opinii, tylko o opinii innych użytkowników.

ZGNIŁEM Z TWARZOCZASZKI XDDDD

O KURWA JAKA SZCZĘKA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Cóż, dużo się z filmiku nie dowiedzieliśmy 😀

To tylko część komentarzy, które możemy ujrzeć pod filmem Moni. Gdy oglądamy film, od razu rzuca się w nasze oczy bardzo szeroki i bardzo pozytywny uśmiech. Niektórzy go nawet nazywają „końskim uśmiechem”. Czy Monia tego chce czy nie, takie komentarze będą się pojawiały zawsze pod jej filmami. Tak już jest w showbiznesie. Nie powinno się patrzeć tylko na to co się podoba oglądającemu ale także na to, co się nie podoba.

Pytanie podstawowe: O czym jest ten film? Prawda jest taka, że o niczym. Czy mówi nam o temacie kanału? Prezentuje o czym będą filmy? Przedstawia osobę? Nie. W filmie słyszę dwa wyrazy, w porywach do trzech, reszta to śmiech i nic więcej. Przyznaje, że dotarłam z trudem do końca. 2 minuty w koło śmiechu z niczego i dość denerwującego + mocno infantylnego to o 1,5 minuty za dużo.

Tylko średnie jest to, że to pierwszy odcinek, który nie pokazuje jakiegoś talentu, czy coś, a ma 1000 subów ot tak. To, że AdBuster podlinkował, że macie subskrybować, jak takie bezmózgi. Subskrybuj to, co chcesz i co jest przyjemnie oglądać, a nie to co ktoś Ci powie. Film ogólnie średni, oglądanie śmiechu po raz setny jest nużące, niestety. Może się poprawi, narazie słabo.

Lipa, niczym mnie nie zaciekawiłaś. nie wrócę tu na pewno

Te trzy komentarze przedstawiają tak zwaną konstruktywną krytykę. Autor komentarza nie obraża autora filmu, tylko przedstawia mu błędy. Jak widać, pierwszy film na kanale sprawdził się beznadziejnie w roli pierwszego odcinka serialu. Nie możemy wywnioskować z niego niczego ciekawego, słyszymy ciągle śmiech. Owszem, założeniem tego filmu było ukazanie właśnie takich materiałów, jednak po komentarzach możemy zobaczyć, iż nie przyciągnął wielu ludzi.

Znajdują się również obrońcy Moni. Osoby sądzące, że nie ma niczego złego w tym filmie.

Moim zdaniem bardzo pozytywnie. Lepsze to niż smutny gimbus nagrywający majnkrafta…

A właśnie nie przejmuj się komentarzami – popatrz na komentarze pod pierwszymi komentarzami RedLipstickMonter, gdzie każdy zamiast zwrócić uwagę na treść wytykał jej tatuaże i kolorowe włosy ;)To tylko polaki-cebulaki, przejdzie im 🙂

Owe komentarze pokazują, że ludzie patrzą tylko na tą dobrą stronę filmu. Nie mówię, że to źle. Tylko gdyby powstańcy warszawscy planujący atak partyzancki myśleli tylko o tym, co ich czeka dobrego, a nie zważali na złe opcje to Powstanie zakończyłoby się szybciej. Cieszę się, że wiele osób widzi w Moni bardzo pozytywną osobę. Też taką w niej widzę. Ale tu chodzi o nagrywanie dla wszystkich widzów, prawda?

Zapewne gdy Monia przeczyta ten artkuł (jeśli go przeczyta), to uśmiech zejdzie jej z twarzy. Nie miałem na celu obrażenia jej, ale widzę, że wyszło inaczej. Nie chodzi o to, że gdy widzowi nie podoba się coś, to trzeba się poddać. I ja i inni liczymy na to, że Monia będzie nagrywała dalej pomimo dziesiątek złych komentarzy. Liczymy na to, że się nie podda, ponieważ w końcu hejty przestaną przybywać w takiej ilości (wszyscy wiemy, że zawsze będą wokół nas obecne), a wiele osób doceni jej pracę. Jak to napisała osoba w podanym przeze mnie wcześniej komentarzu: „Popatrz na komentarze pod pierwszymi komentarzami RedLipstickMonter, gdzie każdy zamiast zwrócić uwagę na treść wytykał jej tatuaże i kolorowe włosy ;)To tylko polaki-cebulaki, przejdzie im 🙂” Życzę sukcesów na Youtube, Lemoniado 🙂 I nie przejmuj się hejtami – przejdą.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top