Newsy

Masterczułek prosi widzów o pomoc

Masterczulek, jeden z czołowych YouTube’rów zwrócił się przed dwoma dniami do swoich widzów z prośbą o pomoc. W filmie, który specjalnie nagrał prosi widzów o podanie tematu do nowej piosenki! Jak wiadomo, Czułek lubuje się w tworzeniu utworów, co pokazuje jego „Znowu Mam Bana” lub „GTA V PSYchol”.

Dwa dni temu „Dezydery” poprosił swoich widzów o pomoc. Razem z grupą swoich przyjaciół z Youtube chce stworzyć piosenkę. Rzecz w tym, że to my, widzowie musimy zadecydować o czym będzie. Czułek poprosił, aby w specjalnym poście na Facebook podawać pomysły o czym ma być owy utwór. Jak to mówił Czułek: „Jeżeli Twój temat o ręczniku, który z Twoją mamą przemierzał galaktykę wygra, zrobimy o tym piosenkę!”.

Kto choć trochę zna Czułka wie, że nikt nie zna jego twarzy. Internetowy ninja na każdym vlogu ma na twarzy maskę. Poświecenie na rzecz tego utworu doprowadziło go do wystąpienia… bez maski! Widzimy co prawda tylko część jego głowy, jednak to jest lepsze, niż dalej żyć w niepewności kim jest ten tajemniczy Czułek.

Poniżej zostawiam linki do Fanpage Czułka, jego kanału na Facebook oraz do filmu o którym mowa. Pozdrawiam :>

Kanał Czułka: https://www.youtube.com/user/Masterczulekk

Fanpage Czułka: https://www.facebook.com/Czulekk

Film o piosence: https://www.youtube.com/watch?v=2IqjxjtyPAA

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top