Newsy

2. edycja YourTurn zakończona

yourturn

Jeśli kiedykolwiek myśleliście o tym, by założyć swój kanał na YouTube i dołączyć do grona twórców, na pewno szukaliście odpowiedzi na wiele pytań. Uczestnicy szkolenia YourTurn w Piasecznie, które odbyło się w minioną sobotę na pewno otrzymali wiele odpowiedzi.

Idea narodziła się rok temu i wtedy też, 7 marca 2015, odbyła się pierwsza edycja szkolenia. Tomasz Niezgoda, wtedy jeszcze radny Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno, obecnie jej wiceprzewodniczący, wraz z Ksawerym Kurskim zorganizowali pierwszą edycję. Kolejna powstawała już w innym składzie – do Tomasza dołączyli Zuzanna Dec, Karolina Figurska, Karolina Kwiatkowska i Jakub Piekarniak.

19 marca 2016 roku odbyła się druga edycja YourTurn, podczas której sto wybranych spośród wszystkich zgłoszeń osób miało szansę wziąć udział w nietypowym szkoleniu, które składało się z części wykładowej i warsztatowej. Uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak napisać dobry scenariusz, prowadzić kontakt ze swoimi fanami w social mediach, w jaki sposób formułować przekaz tak, by był odebrany tak, jak tego chcemy i co zrobić, by obudzić emocje w sobie i w widzach.

Zajęcia poprowadzili znani YouTuberzy – Matt Olech oraz ChocolateMilkVlog, a także doświadczeni trenerzy – Beata Bartmańska i Piotr Trąbski (Global President of MaY).

YourTurn to warsztaty, na których twórcy dowiedzieli się jak występować przed kamerą. Wraz z innymi trenerami uczyliśmy, w jaki sposób obudzić swoje zdolności aktorskie. Dokładnie wszystkiego tego, czego nie nauczą się z książek.

Szykuje się również kolejna, trzecia edycja wydarzenia. Macie ochotę wziąć w niej udział?

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top