Newsy

100 tysięcy widzów Atora!

Już ponad 130 kanałów przekroczyło „magiczną” niegdyś barierę 100 tysięcy widzów. Parę lat temu zdawało się to być wręcz niemożliwe, teraz to kwestia kilku miesięcy (3 miesiące w przypadku „5 Sposobów Na”). Do grona „zwycięzców” dołączyła kolejna persona, Krzysztof Woźniak!

Ator zasłynął na YTube przede wszystkim ze swojej serii vlogów, w której przedstawia swój pogląd na daną sprawę. Vlogi te różnią się od „przeciętnych” vlogów tym, że są długie, inteligentne, oparte wieloma dowodami i w dużym stopniu poważne. Prowadzi też serie z innymi YTuberami, jak na przykład „Nocne Gadanie” z Gimperem, a także serie z gier.

100tysator

Kto wie, że Ator na początku nie zajmował się vlogami? Przez ponad 3 lata od wypuszczenia pierwszego filmu (2009) nagrywał materiały pokazowe z wielu ciekawych gier, w które graliśmy również my. Co ciekawe, w tych filmach pokazowych mogliśmy usłyszeć głos zawodowego lektora, z którym Krzysztof współpracował poza YT. Od czasu do czasu mogliśmy zobaczyć materiały o innej tematyce, czyli wywiady i konferencje. Dopiero w sierpniu 2012 roku w życie weszły pierwsze serie Let’s Play, a po dwóch miesiącach prekursor dzisiejszej formy kanału – vlog.

No dobra, teraz trochę liczb. Krzysztof założył swój kanał w grudniu 2008 roku. Od tego czasu zgromadził 101 tysięcy widzów (na chwilę obecną) oraz 15 milionów wyświetleń. Licząc od wypuszczenia pierwszego filmu, to daje około 1600 subów oraz około 238 tysięcy wyświetleń miesięcznie. Razem dodał ponad 2 tysiące filmów, z czego najpopularniejszy jest sprzed ponad 5 lat i ma niemalże 500 tysięcy wyświetleń!

Krzysztof jest bez wątpienia bardzo utalentowanym artystą, jeśli można go tak nazwać. Od wielu lat pracuje w branży komputerowej, pisząc artykuły, tworząc filmy, działając na różnych portalach. Jest to naprawdę bardzo duże osiągnięcie i gratuluję mu tak wielkiego sukcesu. Oby już niedługo powtórzył sukces, tym razem z 200 tysiącami widzów. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top